Сьогодні, 8 травня у Свято-Миколаївському храмі була звершена панахида за спочилими воїнами, які поклали своє життя під час Другої світової війни, а також за всіма, хто загинув у російсько-українській війні. У п'ятницю, настоятель Свято-Миколаївського храму прот. Юрій Лукашик, звершив чин Пасії. Пасія – це змістовне і надзвичайно зворушливе богослужіння, яке яскраво розкриває сутність посту, відповідає на питання чому та для чого ми постимо. Вельмишановний отче Юрію! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, духовної сили, мудрості та наснаги у Вашому святому служінні. Нехай Господь щедро благословляє Вас, дарує радість у серці, спокій у душі та світло віри, що осяює шлях і надихає на добрі справи. 24 лютого, в Національний День Молитви, у Свято-Миколаївському храмі відбувся молебень за перемогу і справедливий мир, за наших воїнів, полонених і поранених. Цього року Україна вперше відзначає цей день, він приурочений роковинам повномасштабного вторгнення. З нагоди свята Богоявлення, 6 січня 2025 року, у Свято-Миколаївській церкві урочисто відбулося Велике освячення води. Після святкової Літургії прот. Юрій Лукашик освятив воду особливими молитвами та тричі занурював хрест у воду, згадуючи хрещення Ісуса Христа у річці Йордан. Нехай освячена вода окропить наші домівки Божою благодаттю, наповнить їх миром, здоров’ям і злагодою. Нехай вона принесе у наші серця надію і силу для подолання всіх труднощів. А для України - стане символом відновлення, духовної сили та Перемоги! Сьогодні ми з вдячністю згадуємо приклад святителя Миколая, який своїм життям учив нас любити ближнього, творити добро і стояти у вірі навіть у найскладніші часи. Його заступництво оберігає кожного, хто шукає правди, допомоги і захисту. Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 20 жовтня 2024 року завітав з Першосвятительським візитом в м. Острог з нагоди відзначення 30-ліття відновлення освітнього процесу в Національному університеті «Острозька академія». Предстоятель очолив Божественну літургію в академічному храмі Преподобного Федора Острозького. Під час літургії Митрополит Епіфаній вручив церковні нагороди і парафіянам Свято-Миколаївського храму – викладачам Острозької академії, які роблять вагомий внесок у розбудову Православної церкви України.
У Свято-Миколаївському храмі звершено панахиду за полеглими у роки Другої світової війни та за спочилими захисниками України у російсько-українській війні
Церковний хор вітає з Великоднем!
Чин Пасії у Свято-Миколаївській церкві
Вітаємо настоятеля з Днем народження
МОЛЕБЕНЬ ЗА УКРАЇНУ, ПЕРЕМОГУ І СПРАВЕДЛИВИЙ МИР
На свято Стрітення Господнього - 2025
На свято Хрещення Господнього - 2025
На свято Миколая Чудотворця
Вітаємо з церковними нагородами
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







