Молитва перед початком навчального року у Свято-Миколаївському храмі
Сьогодні, 31 серпня, у Свято-Миколаївському храмі знову зібралася громада на молитву перед новим навчальним роком. Після закінчення Літургії був звершений молебень за здоров’я та щасливий початок навчання для школярів, студентів, батьків і наставників.


Під час Божественної Літургії, яку очолив настоятель храму прот. Юрій Лукашик, чимало дітей, батьків, вчителів приступили до Святої Сповіді та Причастя.



Після Євангельського читання о.Юрій возніс молитви за здоров'я дітей, вчителів та благословив усіх на успішний навчальний рік.
На завершення о. Юрій звернувся до присутніх зі щирими словами побажання: "Дорогі діти, нехай Господь допомагає вам у навчанні і завжди веде дорогою добра і молитви. Адже молитва завжди охороняє і розбудовує людину, і, звичайно, допомагає вчитися. А ви, батьки і вчителі, маєте особливе покликання - вселяти у дитячі серця любов і мудрість. Нехай цей навчальний рік буде мирним, успішним і роком духовного зростання".
Наприкінці Богослужіння настоятель разом із дітьми зробили спільне фото - пам’ять про день, сповнений молитви, благословення та щирих усмішок.
.jpg)
ostroh-cerkva.rv.ua
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







