Вітаємо з церковними нагородами
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 20 жовтня 2024 року завітав з Першосвятительським візитом в м. Острог з нагоди відзначення 30-ліття відновлення освітнього процесу в Національному університеті «Острозька академія». Предстоятель очолив Божественну літургію в академічному храмі Преподобного Федора Острозького.
Під час літургії Митрополит Епіфаній вручив церковні нагороди і парафіянам Свято-Миколаївського храму – викладачам Острозької академії, які роблять вагомий внесок у розбудову Православної церкви України.
Орденом княгині Ольги нагороджена Оксана Юріївна Костюк, патріотка і активна парафіянка нашого храму, хористка, яка вже більше двадцяти років співає у церковному хорі.

Орден Архистратига Михаїла IІ ступеня вручений релігієзнавцю, професору Андрію Івановичу Смирнову.
.jpg)
Медаллю «За жертовність і любов до України» відзначені Оксана Володимирівна Матласевич, Інна В’ячеславівна Ковальчук, грамотою з хрестом за активну молитовну та організаційну участь у житті храму Ольга Іванівна Дем’янчук, Світлана Володимирівна Новоселецька.
Від усієї церковної громади щиро вітаю вас з відзнаками, дякую за любов і жертовність, за виховання молоді на християнських цінностях, за активну і віддану працю на благо нашої церкви.
Бажаю вам Господньої допомоги, кріпості душевних і тілесних сил для плідного служіння церкві, перемоги над ворогом і мирного неба над Україною! Нехай натхнення ніколи не покидає вас, а Господь благословить на многії і благії літа!


Настоятель Свято-Миколаївського храму прот. Юрій Лукашик
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







