Парафіяни Свято-Миколаївської церкви святкують Богоявлення. 19 січня 2019 р. Див. відео. 19 грудня парафіяни Свято-Миколаївської церкви м. Острога святкували День Святителя Миколая Чудотворця – одного з найбільш шанованих святих у світі, покровителя нашої громади, всіх мандрівників та дітей. На святкову Літургію до храму прийшли багато парафіян з дітьми, гості. Настоятелю храму прот. Юрію Лукашику співслужили запрошені о. Олег Парипа (Свято-Вознесенська парафія, с. Могиляни), о. Іван Парипа. За сумлінну багаторічну працю на благо територіальної громади міста, активну громадянську позицію, значний особистий внесок у будівництво Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП та з нагоди 918-ї річниці міста Острога, старосту Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП Володимира Володимировича Лідавця нагороджено Почесною грамотою Рівненської обласної ради. Без перебільшення вікопомною можна назвати подію, яка відбулася у нашому місті минулого вівторка, 22 травня, коли православні християни вшановували Миколу Чудотворця. Того дня для всіх острожан та гостей міста було відкрито двері та освячено новозбудований Свято-Миколаївський храм Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП). Урочиста церемонія була проведена під час святкової Архієрейської Божественної Літургії. Духовенство та всі присутні віряни дякували Богу за довгоочікувану подію, просили благословення для України, її народу, молилися за мир, здоров’я, отримання Томосу для Української церкви. Також були вручені нагороди людям, які доклали багато зусиль для того, щоб відбулася дуже важлива для міста й навіть всієї України подія. Ще до 10 години багато острожан та гостей міста вже були у Свято-Миколаївському храмі й на території біля нього. Важко сказати скільки людей було – десь приблизно 2 тисячі, може менше чи – навпаки. Серед них були й немовлята, й старші діти, й молодь, й люди середнього віку, й навіть похилого. Я помітив жінку, яка на початку року святкувала своє 90-річчя. Діти прихожан із різних навчальних закладів Острога з короваєм і квітами біля входу до храму віршами й прозою вітали архієпископа Рівненського і Острозького УПЦ КП Іларіона. 24 березня 2018 року, в суботу п’ятого тижня Великого посту, Похвали Пресвятої Богородиці, до церкви Святої Рівноапостольної Марії Магдалини с. Бадівки прибули священики Острозького благочиння, щоб співслужити разом з настоятелем прот. Володимиром Шевчуком та здійснити таїнство сповіді та причастя. Сповідь прийняв духівник благочиння протоієрей Володимир Шевчук. Божественну Літургію звершив протоієрей Юрій Лукашик. У понеділок, 19 лютого 2018 року, у перший день Великого посту, прот. Юрій Лукашик звершив читання Великого покаянного канону Андрія Критського. У перші чотири дні Великого посту під час повечір’я читається Великий канон преподобного Андрія Критського. Хоча зусиль до його створення доклали декілька християнських письменників, назву канон отримав від автора початкового тексту. Складений майже 1200 років тому, Великий покаянний канон в усьому, окрім розмірів, подібний до інших. Втім, він має ще й ту особливість, що складається з дев’яти пісень, на відміну від звичайних богослужбових канонів, які не мають другої пісні. До тропарів канону додається приспів: «Помилуй мене, Боже, помилуй мене». Пізніше Церква додала до них ще 40 на честь його укладача й на спомин про Марію Єгипетську. Таким чином, називаючись Великим за своїм змістом, висотою думки й силою її висловлення, канон святого Андрія називається також Великим і за своїм обсягом, тому що всі інші подібні твори містять у собі близько 30 піснеспівів або трохи більше. Канон не лише об’ємний (близько 250 тропарів), але і поетично досконалий, показує богословську висоту і зворушливість зображених почуттів. Привітання Острозького міського голови та хору Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП мешканців партнерського міста Берунь (Польща) з нагоди Дня Святого Валентина- покровителя міста. Див. відео.
На свято Богоявлення
19 грудня – День Святого Миколая Чудотворця
Вітаємо старосту Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП м. Острога Володимира Лідавця
Проповідь Архієпископа Іларіона на освяченні Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП м. Острога
Освячено Свято-Миколаївський храм
Вітаємо настоятеля з Днем Ангела
Свято Похвали Пресвятої Богородиці (субота Акафіста)
У Свято-Миколаївській церкві УПЦ КП м. Острога читався покаянний канон Андрія Критського
Привітання Острозького міського голови та хору Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП мешканців партнерського міста Берунь (Польща) з нагоди Дня Святого Валентина- покровителя міста
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







