Вітаємо настоятеля з Днем Ангела
Парафіяни Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП Острога щиросердечно вітають свого настоятеля, митрофорного протоієрея Юрія Лукашика з Днем Ангела.

Ми вдячні Вам за священичу ревність і від щирого серця бажаємо сил душевних і тілесних, терпіння і Божого благословення. Нехай двері Вашого серця завжди будуть відкриті для всіх, хто шукає підтримки, допомоги, поради, молитви, а Господь наповнює Ваше серце любов’ю та підтримує у священичому служінні!
Просимо Всевишнього, щоб Він за молитвами святого Георгія Побідоносця подавав Вам своє заступництво, благословляв Вас і всі Ваші справи, а цей святковий день був для Вас справді глибокорадісним і наповненим Божою присутністю. Многих і благих Вам літ!
5.06.2018 р.
З молитвою, вдячністю і любов’ю, парафіяни Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП м. Острога
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







