
Вельмишановний Ігорю Демидовичу!
Для нас стала приємною несподіванкою звістка про наданий Вами грант у сумі 5 тис. грн. на відбудову нашої церкви. Тепло від Різдвяного співу, що лунав у храмі преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія», доповнилося почуттям уваги і підтримки, які упродовж багатьох років ми відчуваємо від Вас особисто і від Міжнародного благодійного фонду відродження Острозької академії. Ця щедра пожертва вселяє нам надію на те, що Ви й далі підтримуватимете наші зусилля у відбудові української православної церкви в Острозі. Бо жертовність і добрі справи – це ті скарби, які кожен із нас може собі надбати у земному житті.
Нехай Господь благословляє Вас з родиною, дарує Вам міцне здоров’я і довгі роки життя, а Острозькій академії свою опіку і процвітання!
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







