Різдвяне привітання настоятеля Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП м.Острога прот. Юрія Лукашика

Кожного року радісно і з духовним піднесенням ми святкуємо найвеличнішу подію всіх часів – Різдво Господа нашого Ісуса Христа. Це велике чудо, тому що невмістимий і нічим необмежений Бог вміщається в утробі Пресвятої Діви, невидимий Господь стає видимою людиною, Безначальний бере початок від людської плоті й крові.
Дві тисячі років тому Він прийшов у світ і започаткував наше спасіння. Це неповторна у своїй суті спасенна подія, яка спонукає нас прославляти, дякувати і поклонятися Господу. Вифлеємська зоря й ангельські хори чудесно звістили світові про величне таїнство Божої любові. Бог, Творець видимого і невидимого, добровільно прийняв повноту людської природи і прийшов у світ, щоб примирити нас із Собою. Перешкода, що постала внаслідок гріхопадіння Адама – знищена. Ворота раю відчиняються, і ми повертаємося до Дерева життя, з якого споживаємо Небесний Хліб. Оспівуючи це таїнство Божого благовоління, Церква урочисто проголошує: «Небо і земля нині з’єдналися, коли Христос народився, нині Бог прийшов на землю, людина ж на небо вийшла…». Різдво Христове принесло нам нову благовість про Бога і людину. Бог став одним із нас. Він явив нам велич людини, показавши, що людська природа може бути богоносною, тобто з’єднатися з Божеством і водночас залишитися собою.
Сьогоднішня наша Різдвяна радість наповнена тривогою за Україну. Це важке випробовування: найкращі наші сини віддають своє життя за рідну землю, за наших батьків і матерів, дітей і онуків. Біль і смуток наповнюють наші душі, проте ми знаємо: Господь любить Україну, Господь любить кожного із Вас. Йдучи за Христом, ми загартовуємося силою Його перемоги, ворог буде переможений, бо за нами – правда, з нами – Бог. Сьогодні радіють і звеселяються серця всіх людей, радіють з усвідомлення того, що Христос народився заради нас, людей, і заради нашого спасіння приходить Спаситель світу.
Дорогі брати і сестри! У день Різдва Христового просімо у Господа миру і благословення нашому народу, кращого майбутнього нашим дітям, онукам, щоб в людських душах і серцях міцніли любов, віра, надія до Бога, один до одного, до України. Бажаю всім доброго здоров’я, Божого благословення у повсякденній праці.
Нехай Новонароджений Ісус Христос дарує Вам довгі роки життя, і нехай проходять вони у мирі, любові та духовному піднесенні. Бажаю, щоб у новому році Господь подав нам всім силу, впевненість, оптимізм і допоміг здійснити все благородне і Богом натхненне! Христос народився! Славімо його!
прот. Юрій Лукашик
Вітання настоятеля Свято-Миколаївського храму мешканцям Острога та Острозького району
З Божою допомогою та ласкою Святого Духа ми знову сьогодні, у цей прекрасний і радісний день Різдва Христового, линемо думками до Вифлиємської печери, де у місті Давидовім, в нічній тиші народився Спаситель всього людства.
Народження Ісуса Христа було особливою подією в історії світу. Це сталося тільки раз і слово стало тілом. Рік за роком ми прославляємо це свято піснями та колядками про проявлення Божої любові людству. У цей святий день принесімо і ми нашому Спасителю свої дари – віру, надію, любов. Станьмо добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного. Особливо молімо Новонародженого Господа, щоб мир Божий, що перевершує всякий розум, вселився в серцях усіх людей, щоб назавжди згасло на землі полум’я незгод та війни, усяка ворожнеча і знедолення вбогих.
Дорогі брати і сестри! Щиросердно вітаю Вас із Різдвом Христовим, Новим роком та святим Йорданом! Нехай ці прекрасні зимові свята благословлять Вас довгими роками життя, здоров’ям, душевною радістю, миром, спокоєм та впевненістю у завтрашньому дні. Нехай у ваші родини ніколи не приходить горе, нехай ваші серця ніколи не стискаються від болю і страждань, нехай кожна українська родина у новому році збагатиться усілякими достатками та благословенням Божим!
Христос народився! Славімо Його!
Благочинний Острозького району церков УПЦ КП прот. Юрій Лукашик
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)

.png)







