З любов’ю до української пісні…
Пам’яті Ксенії-Ганни Григорівни Грабарчук, регента Свято-Миколаївської церкви м. Острога (1992-2001 рр.), присвячується
Ксенія-Ганна Григорівна Грабарчук (Поліщук) прийшла у цей світ лютневого ранку 1928 року у селі Кузьмівка, Сарненського району, Рівненської області у родині Григорія та Марії Поліщуків і заявила про себе дзвінким криком. Радісна мати промовила: «Доня буде гарно співати!» І її сподівання справдилися. Всі, хто знав Ганну Григорівну, свідчили, що її чарівний голос радував людські душі.
Росла Ксенія-Ганна кмітливою, енергійною дівчинкою. Як і в кожній селянській родині її змалку привчали до праці. Вона уміла і в хаті прибрати, і борщ смачний зварити, і город доглянути.
А ще Ксенія-Ганна залюбки ходила до школи, де старанно студіювала шкільну науку. Особливо імпонували їй такі предмети як історія та українська література, які вводили її у світ і сучасного нашого народу, що було героїчним, трагічним, сповненим радощів і печалей. Саме історичні розповіді та літературні твори дали поштовх до того, що у серці юної волинянки почала зароджуватись любов до України, її мови та української чарівної пісні.
Все життя з вірою в Україну
Світлій пам’яті Дмитра Григоровича Авдєєва, старості Свято-Миколаївської церкви м. Острога присвячується
На долю мешканця Острога Дмитра Григоровича Авдєєва випало стільки, що вистачило б і на два повнокровні життя. 7 листопада ветеран УПА відзначить 85 річницю. Та він ще минулого року працював ковалем у СГПП "Розвазьке", і тепер не відмовляється допомогти господарству, добираючись до сусіднього села стареньким велосипедом. Щонеділі та на християнські свята чоловік ходить до Свято-Миколаївської церкви в Острозі, де служить паламарем. А ще він щороку їздить на Гурби та до Берестечка, аби вшанувати пам'ять полеглих героїв. Не зважаючи на поважний вік, Дмитро Григорович любить читати історичну літературу, газети. І це він робить без окулярів!
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







