
Висловлюю щиросердечну вдячність Острозькому міському голові Олександру Шикеру, депутатському корпусу Острозької міської ради сьомого скликання та виконавчому комітету
за виділені кошти в сумі 50 тис. грн. на будівництво Свято-Миколаївського храму УПЦ КП.
Ваша неодноразова допомога свідчить про те, що, не дивлячись на політичну приналежність, прихильність до різних релігійних конфесій, ви злагоджено творите добру справу. Цей милосердний вчинок є ознакою того, що міська влада є надзвичайно мудрою. Адже допомога церкві – це не простий дарунок, а неоціненний вклад у відродження та зміцнення духовності українського народу.
Нехай Всевишній дарує Вам довгі і щасливі роки життя, міцне здоров’я, більше світлих і радісних днів, зігрітих людською вдячністю та Божою благодаттю. Нехай Господь віддасть Вам сторицею за щедрість і добро. А наша церква, у свою чергу, молитиметься за Вас та Ваші родини.
З вдячністю та правдивою радістю у серці
настоятель Свято-Миколаївської
церкви УПЦ КП
прот. Юрій Лукашик
Розклад богослужінь
.png)
27 червня 2026 р. - Субота.
17.00. Вечірня.
17.00. Вечірня.
28 червня 2026 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3-й.
8.00. Літургія. Молебень. Панахида.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







