Висловлюю щиросердечну вдячність Острозькому міському голові Олександру Шикеру, депутатському корпусу Острозької міської ради сьомого скликання та виконавчому комітету

за виділені кошти в сумі 50 тис. грн. на будівництво Свято-Миколаївського храму УПЦ КП.

Ваша неодноразова допомога свідчить про те, що, не дивлячись на політичну приналежність, прихильність до різних релігійних конфесій, ви злагоджено творите добру справу. Цей милосердний вчинок є ознакою того, що міська влада є надзвичайно мудрою. Адже допомога церкві – це не простий дарунок, а неоціненний вклад у відродження та зміцнення духовності українського народу.

Нехай Всевишній дарує Вам довгі і щасливі роки життя, міцне здоров’я, більше світлих і радісних днів, зігрітих людською вдячністю та Божою благодаттю. Нехай Господь віддасть Вам сторицею за щедрість і добро. А наша церква, у свою чергу, молитиметься за Вас та Ваші родини.

 

  З вдячністю та правдивою радістю у серці 
настоятель Свято-Миколаївської
церкви УПЦ КП
прот. Юрій Лукашик

Розклад богослужінь

 
27 червня 2026 р. - Субота.
17.00. Вечірня.
 
28 червня 2026 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3-й.
8.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

Цікаво та актуально

  

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 

 



Збір коштів