Вітання настоятеля з Великоднем

Христос Воскрес!
Скільки разів, дорогі брати і сестри, ми вже зустрічали день Світлого Христового Воскресіння, скільки разів чули ці урочисті пасхальні вітання! Однак знову і знову Пасху Господню кожен із нас переживає як найвагомішу подію у своєму земному житті.
Христос воскрес – і ми радіємо. Радіємо не тільки тому, що сам Христос воскрес, а й тому, що і ми воскреснемо, воскреснуть всі померлі. Христос сказав: «Істинно, істинно кажу вам: настане час, коли померлі почують голос Сина Божого й оживуть... і вийдуть ті, що чинили добро, на воскресіння життя, а ті, що чинили зло, на воскресіння суду» (Ів. 5, 25-29).
Ця особлива радість наповнювала серця святих апостолів і учнів Христових, які бачили Воскреслого Господа й тому всім життям своїм свідчили світу про цю радість. Сьогодні веселиться і радіє всесвіт, «все наповнилося світла – і небо, й земля, й безодня» (тропар 3-ї пісні Пасхального канону), бо «поглинута смерть перемогою».
Христос воскрес! Це означає, що Він воістину Син Божий. Він прийшов у світ заради нашого спасіння, з любові до нас. Пришестя в світ Сина Божого свідчить про те, що Бог не залишив світ, що Він переміг смерть, гріх і всяке зло.
Дорогі брати і сестри! Щиро вітаю вас із Світлим Воскресінням Христовим і закликаю простити тих, хто нас ненавидить, любити тих, хто нас любить, жити з любов’ю Христовою в серці, наповнюючи нею кожен день, кожну мить свого життя.
Цими великодніми днями, йдучи до храму, ми сподіваємося, що Господь почує всіх нас. Разом із усіма звертаюся у щирій молитві до Бога й прошу здоров’я, добра, достатку, душевного спокою і Божого благословення кожній родині. Молю воскреслого Господа, щоб Він дарував Україні мир, злагоду і процвітання, а всім нам послав свою благодатну допомогу.
Нехай Воскресіння Христове надихає нас на добрі та праведні вчинки, наповнить радістю наші серця, а переможний дух надії додасть сил, енергії для жертовних справ на благо нашої Церкви.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП
прот. Юрій Лукашик
Вітання читачам газети "Замкова гора"
Дорогі Oстрожани!
Щиро вітаю Вас з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри – над безнадією.
Великодні дні спонукають усіх нас по-новому побачити й відчути себе у світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.
Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне нам всім, усьому українському народу. Бажаю щастя кожній родині, міцного здоров’я, добробуту, душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в Україні та в своїх домівках. Нехай Воскресіння Христове надихає нас на добрі та жертовні справи і стане для кожного початком нового життя – кращого і добрішого.
Христос Воскрес! Воістину воскрес!
настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП
прот. Юрій Лукашик
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







