Вшанування пам'яті жертв Голодомору
Дорогі браття і сестри!
Вчора, 28 листопада 2015 року, український народ відзначив 82-у річницю трагічних подій штучного голоду в Україні в 1932-1933 роках. На центральній площі міста Острога ми разом молились до Бога за всіх померлих від голоду. Всі присутні запалили свічки і виклали лампадки у вигляді хреста. Повертаючись додому бачив, як горіли свічки у вікнах острожан як знак солідарності з усіма вірними.
Сьогодні у Свято-Миколаївські церкві була відслужена панахида за спокій душ всіх невинно померлих під час голодів, репресій і Голодомору.
Вшановуючи чергову річницю української трагедії, згадуємо мільйони українців, які внаслідок примусової колективізації загинули від голоду. Голодомор від самого початку був задуманий для постійного знищення народу, який прагнув існувати, бути вільним і мислити по-своєму. Це болісна сторінка в нашій історії…
У наших молитвах пам’ятаємо про всі тогочасні жертви, скривджені родини, дітей, молодь. Пам’ятаючи про ті минулі роки, благаймо Господа, щоби захистив нас і нашу країну від подібних подій у майбутньому.
Нехай всемилостивий Господь у своєму безмежному милосерді зачислить до лона спасенних усіх померлих під час Голодомору в Україні, а нас живих помилує, спасе та обдарує своїм щедрим благословенням.
Благочинний Острозького району,
настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП
прот. Юрій Лукашик
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







