У Свято-Миколаївській церкві м. Острога молилися за здоров’я учнів та вчителів перед початком нового навчального року
Розпочинати новий навчальний рік зі святкового молебню, спільної молитви за здоров’я дітей, учнів, студентів та вчителів, за успішне навчання та виховання молодого покоління уже стало доброю традицією у Свято-Миколаївській церкві м. Острога.
28 серпня 2015 року, на свято Успіння Пресвятої Богородиці, по завершенні Божественної літургії Благочинний церков УПЦ КП Острозького району прот. Юрій Лукашик відправив молебень за здоров’я перед новим навчальним роком.
«Будемо просити Бога про благословення на новий навчальний рік, щоб наші діти зростали здоровими, були добрими християнами, відповідальними, розумними громадянами України, любили рідну українську мову, з повагою ставилися до батьків та вчителів» - наголосив настоятель.
Божа молитва, щирі слова привітань додали віри і впевненості батькам, учням, вчителям, вихователям, котрі розпочинають нову сторінку життя.
Прот. Юрій Лукашик благословив всіх парафіян окропленням свяченою водою та помирував.
Молитва на початок навчального року
Боже, вислухай наші прохання, які ми з глибокою вірою підносимо до Тебе через найкращого Учителя Ісуса Христа, нашого Господа, який Живе і Царює в Єдності Святого Духа. Нехай Всемогутній Бог благословить учнів і провадить їх у новому навчальному році так, щоб вони пізнали Його Мудрість і старанним навчанням добре готувалися до виконання свого життєвого покликання. Нехай Ісус Христос, Божий Син і Єдиний їхній Учитель, освітлює їх Своїм Словом, щоб вони у новому навчальному році йшли за Ним і зростали в Його Дружбі і Любові, а Дух Святий, який від Хрещення постійно їх провадить, дав їм мужність і витривалість, щоб вони словом і прикладом привертали до Ісуса Христа ще й інших людей.
Нехай усіх їх благословить Всемогутній Бог Отець, і Син, і Святий Дух. Амінь.
ostroh-cerkva.rv.ua
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







