ХРАМОВЕ СВЯТО У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКІЙ ПАРАФІЇ МІСТА ОСТРОГА
У п’ятницю, 22 травня, в день святкування перенесення мощей святителя Миколая з Мир Лікійських у Барі, храмове свято відзначали парафіяни Свято-Миколаївскої церкви м. Острога.
Святкове богослужіння очолив настоятель храму, Благочинний церков Острозького району прот. Юрій Лукашик, якому співслужили священики о. Богдан Стрикалюк ( студентсько-викладацький храм Преподобного Федора Острозького), о. Володимир Шевчук (Свято-Олександроневська парафія, м. Острог), о. Ярослав Кричильський (Свято-Різдвобогородична парафія, с. Плоска).

З нагоди храмового свята діти запричастилися святих Тіла і Крові Господньої.

Після Літургії відбувся традиційний Хресний хід навколо новозбудованого храму. На церковному подвір’ї було звершено Водосвятний молебень за здоров’я, мир та спокій у державі з окропленням всіх святою водою та читанням Євангелія.

До всіх присутніх звернувся о. Ярослав Кричильський, який привітав парафіян та гостей зі святом. «Нехай Всемилостивий Господь Бог за молитвами нашої небесної покровительки дарує нам мир і спокій. Нехай опікується нашими дітьми, обдарує численними ласками наші християнські родини і подасть єдність всієї громади. І цей храм, який Ви відновлюєте на цьому благословенному місці, не був би таким величним і красивим, якби не праця Ваших рук, Ваше милосердя та жертовність, саме ті чесноти, якими був наділений Святий Миколай Чудотворець. Нехай Господь, бачачи Ваш труд та чуючи Вашу молитву, винагородить всіх. І нехай ця нагорода сторицею знайде кожного, хто її заслужив ще тут, за земного життя, а по смерті також і в житті вічному».

Наприкінці Богослужіння настоятель привітав парафіян та гостей із храмовим святом. Дякуючи за спільну молитву, прот. Юрій побажав всім міцного здоров’я, довгих та щасливих років життя, стійкості у вірі, миру та спокою в Україні, подякував священикам благочиння, які разом з громадою Свято-Миколаївської церкви розділили радість престольного свята.
Особливо подяка гостям та парафіянам, які склали пожертви на будівництво храму.
Наостанок прот. Юрій Лукашик наголосив: «Покровитель та заступник наш – Святитель Миколай! Воістину говорить про нього Святе Слово «В пам’ять вічну буде праведник». І скільки буде існувати земля і Свята Церква – люди з року в рік, день у день будуть вдаватися до його допомоги і шанувати Святого. В Акафісті, хвалебному піснеспіві, сказано: «Радуйся, Миколо, великий Чудотворче!». Смирення, віра і милосердя - це тi якості, які дозволяють нам піднятися над егоїзмом і вмістити в себе любов до інших, почати жертвувати своїм і собою заради Бога і ближнього. Молитвами Святителя і Чудотворця Миколая і всіх Святих, Господи, веди нас до духовної досконалості!»

Всім присутнім в цей день було виголошено уставне многоліття, а хор урочисто проспівав «Боже великий, єдиний» та «Молитву за Україну».
ostroh-cerkva.rv.ua
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







