35800 Свято-Миколаївська церква Рівненської єпархії Вельмишановний Ігоре Демидовичу!
Від імені громади Свято-Миколаївської церкви висловлюю Вам свою повагу та подяку за пожертви на суму двадцять тисяч гривень (грудень 2014 р.) та десять тисяч гривень (січень 2015 р.), яку Міжнародний благодійний фонд відродження Острозької академії перерахував на відбудову Свято-Миколаївського храму міста Острога.
Дякуємо Вам за розуміння та неодноразову фінансову підтримку у будівництві Святині. Щиро віримо, що місто Острог, маючи славне історичне та православне минуле, заслуговує мати храм з молитвою до Бога українською мовою.
Кожний жертводавець, який бере участь у будівництві нового храму та вносить свій посильний вклад у святу справу, робить важливий крок на шляху духовного відродження нашого міста та українського народу.
Запевняємо Вас, що у своїх молитвах ми будемо просити Господа, щоб дарував Вам здоров’я душевне та тілесне, благословляв успіх у праці, а Святий Миколай вимолював для Вас і Вашої родини особливі Божі ласки. Нехай Боже благословення завжди буде над Вами та Острозькою академією!
Ми віримо, що завдяки підтримці усіх наших жертводавців ми зможемо молитися Всевишньому українською мовою у новому просторому Божому храмі, а Ваша моральна та матеріальна підтримка повернуться Вам сторицею.
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







