Дорогі Доброчинці, Жертводавці та Друзі нашої церкви!
Протягом декількох років йшла підготовка документів, проектної документації для будівництва майбутнього храму – Свято-Миколаївської церкви. В листопаді 2010 року було символічно освячено камінь під будівництво святині. Відтоді активно розпочались будівельні роботи. Зараз зведене підвальне («цокольне») приміщення.
Будівництво у сьогоднішній час – справа нелегка і вимагає як фізичної, так і великої матеріальної підтримки. Але розпочавши будову храму, громада своїми силами, з Божим благословенням зводить нову церкву, щоб залишити хоч маленький слід на землі.
Парафіяни та церковний комітет Свято-Миколаївської церкви м. Острога складають щиру подяку жертводавцям, доброчинцям, які думають не тільки про матеріальний, але й духовний стан міста.
Нехай Всевишній благословляє усіх Вас, які вкладають лепту в цю Божу справу, нехай Господь віддячує Вам за допомогу.
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)

.png)







