Подяка настоятеля
Різдво Христове - одне із найбільших православних свят, яке має свої обряди та традиції. Незмінним символом Різдва є колядки, які лунають у наших храмах, оселях, які дарують нам радість довгоочікуваного свята, новину про прихід на світ Спасителя світу.
24 січня 2015 року у храмі преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» відбувся X Всеукраїнський Фестиваль колядок та щедрівок.
Відкрив захід організатор Фестивалю, настоятель студентсько-викладацького храму прот. Василь (Жуковський). Він привітав усіх присутніх із відкриттям ювілейного Фестивалю, із Різдвяними святами, які сповнюють наші серця впевненістю, що ми не забуті Богом, що Господь, який послав на землю Святого Божественного Сина, пошле нам все потрібне для земного життя і для життя вічного. У своєму привітанні настоятель наголосив, що коляда – це Різдво у слові та мелодії, це молитва до Бога. Сьогодні ми просимо Христа і дякуємо Богу за його любов до людей, ми просимо Його, щоб Він послав мир у нашу країну. Нехай сьогодні кожна щедрівка та колядка буде благанням про благополуччя в Україні. Прот. Василь (Жуковський) побажав всім міцного здоров’я, сили, віри та закликав усіх присутніх до спільної молитви за мир в Україні.
Різдвяну радість до храму прийшов розділити і наш колектив – парафіяльний хор Свято-Миколаївської церкви міста Острога. Мав чергову нагоду насолоджуватися гарним мелодійним співом та глибоким духовним змістом різдвяних піснеспівів у виконанні нашого колективу.«Що то за предиво», «На небі зірка», «Нова радість стала» по-особливому звучали цього року в храмі. "Подивися, Ісусе, з високого неба. Підійми нам Україну, бо нам її треба" - слова із знайомої колядки до сліз зворушили глядачів. Здавалося б, уже багато разів ми слухаємо знайомі з дитинства колядки, але щоразу вони знаходять відгомін у душі кожного з нас.
Після завершення виступу прот. Василь (Жуковський) подякував нашому колективу за участь у Фестивалі, вручив пам’ятні сувеніри та диплом, а також оголосив від імені ректора Острозької академії п. Пасічника про пожертву на будівництво нашого храму у розмірі 10000 грн. від Благодійного фонду Національного університету "Острозька академія". Велика подяка Всім, хто своїми добрими справами та щирою душею допомагає нам відбудовувати Свято-Миколаївську церкву!
Після закінчення Фестивалю присутні дякували хорам за радісні години, проведені у одній духовній родині, за коляду, яка несе радість, тепло, віру у прийдешній день, у силу і міць рідного народу. Дай Боже, щоб на наступний рік, на Різдво, ми славили Бога у колядках у мирній Україні, зі спокоєм та впевненістю.
Хочу подякувати церковному хору Свято-Миколаївської церкви та керівнику Віктору Ярошенку за участь у Різдвяних Фестивалях, які організовувались і районним Будинком культури, і традиційно, храмом преп. Федора Острозького. Нехай Господь Вам допомагає і благословляє Вашу теперішню і майбутню працю, віддячує Вам міцним здоров’ям, довгими роками життя. Нехай ці різдвяні свята зігрівають Ваші серця, надихають на добрі справи, а Вифлеємська зоря надасть віри у себе та щасливе майбутнє України.
Особливо вдячний нашим парафіянам та небайдужим острожанам, які чудовими колядками прославляли Новонародженого Спасителя та збирали пожертви на наш Храм. Цього року було організовано чотири групи. Перша група: Зелінська Олена, Авдєєва Леся, Веруцька Оксана, Веруцька Ілона, Попович Світлана, Мацієвська Світлана, Шикер Людмила, Костюк Оксана, Ляшенюк Людмила, Грищук Юрій, Федоров Ігор, Товстий Федір. Друга група: Лідавець Володимир, Лідавець Галина, Тишко Надія, Романюк Галина, Шинкарук Марія, Шинкарук Володимир, Фурсік Ольга, Годжал Ніна, Васильчук Леся, Кокайло Валентина, Нечипорук Ліда. Третя група: Базелишина Галина, Шевчук Анастасія, Озійчук Тетяна, Малецький Володимир, Корнійчук Сергій, Сівицька Ірина, Сівицький Роман, Трофимчук Оксана, Назарук Оксана, Матвійчук Неля, Радзивілюк Тетяна. Четверта група: Озійчук Галина, Кирилюк Євгенія, Болотнюк Анатолій, Криницький Володимир, Кравчук Олександра, Лонич Надія.
Дорогі колядники! Щиро бажаю Вам щастя, миру, злагоди і усіх гараздів. Молюся, щоб Господь дарував Вам усе необхідне для життя і спасіння. Нехай милість Божа перебуває з Вами, а в душі вічно лунає радісне ангельське славослів’я: "Слава в вишніх Богу і на землі мир, в людях благовоління".
Благочинний Острозького району,
настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП
прот. Юрій Лукашик
Дивіться відеорепортаж про X Всеукраїнський Фестиваль колядок та щедрівок в Острозі https://www.youtube.com/watch?v=s4hdGWWxt4U
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







