Вшанування пам'яті жертв Голодомору  

Дорогі браття і сестри!

Вчора, 22 листопада 2014 року, український народ відзначив 81-шу річницю трагічних подій штучного голоду в Україні в 1932-1933 роках. На центральній площі міста Острога ми разом молились до Бога за всіх померлих від голоду. Всі присутні запалили свічки і виклали лампадки у вигляді хреста. Повертаючись додому бачив, як горіли свічки у вікнах острожан, як знак солідарності з усіма вірними.

Сьогодні  у Свято-Миколаївські церкві була відслужена панахида за спокій душ всіх невинно померлих під час голодів, репресій і Голодомору.

Вшановуючи чергову річницю української трагедії, згадуємо мільйони українців, які внаслідок примусової колективізації загинули від голоду. Голодомор від самого початку був задуманий для постійного знищення народу, який прагнув існувати, бути вільним і мислити по-своєму. Це болісна сторінка в нашій історії…

У наших молитвах пам’ятаємо про всі тогочасні жертви, скривджені родини, дітей, молодь. Пам’ятаючи про ті минулі роки, благаймо Господа, щоби захистив нас і нашу країну від подібних подій у майбутньому.

Нехай всемилостивий Господь у своєму безмежному милосерді зачислить до лона спасенних усіх померлих під час Голодомору в Україні, а нас живих помилує, спасе та обдарує своїм щедрим благословенням. 

Благочинний Острозького району,
настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП
прот. Юрій Лукашик

 

 

 

                                                               

Розклад богослужінь

 
27 червня 2026 р. - Субота.
17.00. Вечірня.
 
28 червня 2026 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3-й.
8.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

Цікаво та актуально

  

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 

 



Збір коштів