Молебень за Україну у храмі преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія»


 

30 січня 2014 року настоятель Свято-Миколаївської церкви прот. Юрій Лукашик взяв участь у спільному молебнi за Україну у храмі преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія».

В молебні взяли також участь представники різних християнських конфесій, працівники міської і районної рад, депутати, представники партій, людей різних професій і поглядів, які об’єдналися в молитві до Бога заради порозуміння і миру в Україні. Було прийнято звернення до церкви, влади, опозиції, народу України.

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЦЕРКВИ, ВЛАДИ, ОПОЗИЦІЇ, НАРОДУ УКРАЇНИ 

Розклад богослужінь

 
27 червня 2026 р. - Субота.
17.00. Вечірня.
 
28 червня 2026 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3-й.
8.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

Цікаво та актуально

  

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 

 



Збір коштів