Світла пам’ять Адаму Олександровичу Диску

(14.03.1933-10.03.2026)

10 березня 2026 року, на 93-му році життя, відійшов у вічність один із перших хористів, засновників української громади Свято-Миколаївської церкви м. Острога Адам Олександрович Диско.

Настоятель прот. Юрій Лукашик, церковний хор і вся парафіяльна родина щиро сумують з приводу смерті людини великої віри, яка щиро любила свій рідний край та вболівала за українську церкву. Його віддане служіння та багаторічний спів у церковному хорі від самого початку становлення парафії, назавжди залишаться у вдячній пам’яті вірян.

Нехай добрий і світлий спомин про Адама Олександровича живе у серцях рідних, друзів, парафіян Свято-Миколаївської церкви та всіх, хто його знав, любив і шанував.

Хай Всемилостивий Господь упокоїть Його душу в місці світлому, в місці квітучому, де нема ні болю, ні печалі, ні зітхання, а життя безконечне.

Вічна пам’ять!

Розклад богослужінь

 
27 червня 2026 р. - Субота.
17.00. Вечірня.
 
28 червня 2026 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3-й.
8.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

Цікаво та актуально

  

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 

 



Збір коштів