Світла пам’ять Адаму Олександровичу Диску
(14.03.1933-10.03.2026)
10 березня 2026 року, на 93-му році життя, відійшов у вічність один із перших хористів, засновників української громади Свято-Миколаївської церкви м. Острога Адам Олександрович Диско.
Настоятель прот. Юрій Лукашик, церковний хор і вся парафіяльна родина щиро сумують з приводу смерті людини великої віри, яка щиро любила свій рідний край та вболівала за українську церкву. Його віддане служіння та багаторічний спів у церковному хорі від самого початку становлення парафії, назавжди залишаться у вдячній пам’яті вірян.
Нехай добрий і світлий спомин про Адама Олександровича живе у серцях рідних, друзів, парафіян Свято-Миколаївської церкви та всіх, хто його знав, любив і шанував.
Хай Всемилостивий Господь упокоїть Його душу в місці світлому, в місці квітучому, де нема ні болю, ні печалі, ні зітхання, а життя безконечне.
Вічна пам’ять!
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







