Навечір'я Богоявлення у Свято-Миколаївській церкві
Сьогодні, 5 січня 2026 р., у Свято-Миколаївській церкві відбулося Велике освячення води з нагоди Навечір'я Богоявлення. До храму прийшли парафіяни, щоб помолитися і освятити воду.
У церковній традиції цей день називають Хрещенським святвечором. У храмах звершується Велике освячення води – особливий чин, який проводиться лише раз на рік і має глибоке духовне значення. Освячену воду вважають великою святинею: її зберігають увесь рік, вживають під час хвороб, окроплюють оселю та моляться з нею.
Дякуємо всім, хто був цього дня з нами в храмі!


Розклад богослужінь
.png)
27 червня 2026 р. - Субота.
17.00. Вечірня.
17.00. Вечірня.
28 червня 2026 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3-й.
8.00. Літургія. Молебень. Панахида.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







