Святкові молебні у Свято-Миколаївській церкві перед початком навчального року
У неділю, 25 серпня та 1 вересня, у Свято-Миколаївському храмі були звершені святкові молебні за здоров'я учнів, студентів, вчителів та викладачів перед початком нового навчального року.


Настоятель благословив на нелегкий шлях навчання усіх, хто навчається та навчає, учнів та вчителів, студентів та викладачів, і, звичайно, батьків.

Після закінчення молитви діти отримали благословення на майбутній навчальний рік, а також були окроплені святою водою.


Наостанок о.Юрій привітав присутніх із початком нового навчального року, побажав усім міцного здоров’я, учням і студентам – успіхів у навчанні, натхнення, прагненні знань і поваги до вчителів, а батькам і педагогам – сили і терпіння, мудрості та наснаги на добрі справи.
Дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість навчати і навчатися! Слава Україні! Героям слава!
Молитва на початок навчального року
Боже, вислухай наші прохання, які ми з глибокою вірою підносимо до Тебе через найкращого Учителя Ісуса Христа, нашого Господа, який Живе і Царює в Єдності Святого Духа. Нехай Всемогутній Бог благословить учнів і провадить їх у новому навчальному році так, щоб вони пізнали Його Мудрість і старанним навчанням добре готувалися до виконання свого життєвого покликання. Нехай Ісус Христос, Божий Син і Єдиний їхній Учитель, освітлює їх Своїм Словом, щоб вони у новому навчальному році йшли за Ним і зростали в Його Дружбі і Любові, а Дух Святий, який від Хрещення постійно їх провадить, дав їм мужність і витривалість, щоб вони словом і прикладом привертали до Ісуса Христа ще й інших людей.
Нехай усіх їх благословить Всемогутній Бог Отець, і Син, і Святий Дух. Амінь.
Див. більше світлин тут.
ostroh-cerkva.rv.ua
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







