У Свято-Миколаївській церкві відбувся молебень перед початком навчального року

Традиційно, перед початком нового навчального року, у Свято-Миколаївській церкві звершується молебень за здоров’я учнів, студентів, батьків, вчителів, викладачів.
Сьогодні, на свято Успіння Пресвятої Богородиці, настоятель привітав присутніх із початком нового навчального року, побажав усім міцного здоров’я, учням і студентам – успіхів у навчанні, прагненні знань і поваги до вчителів, а батькам і педагогам – сили і терпіння, мудрості та наснаги на добрі справи.
«Нехай Божа молитва додає віри і впевненості батькам, учням та студентам, вчителям, викладачам, вихователям, котрі розпочинають нову сторінку життя, а Господнє благословення дасть гарний початок у новому навчальному році» – наголосив прот. Юрій Лукашик.
Наостанок настоятель усіх окропив свяченою водою та помирував.
Див. більше світлин
ostroh-cerkva.rv.ua
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)

.png)







