Освячення Пасок для військових

У День вдячності волонтерам, настоятель Свято-Миколаївської церкви прот. Юрій Лукашик освятив Паски, які поїдуть до наших військових на фронт. Освячення організував Волонтерський центр Острозької міської ради.

Нехай ці Пасочки – символ життя, сили духу, воскресіння, стануть промінчиком радості й світла для наших захисників. Це - часточка нашої любові і тепла, щирої вдячності, підтримки, молитви і надії.

Щиро дякуємо нашим волонтерам, які роблять усе можливе, щоб наблизити таку бажану для усіх українців перемогу!

За матеріалами сайту Острозької міської ради

Розклад богослужінь

 
27 червня 2026 р. - Субота.
17.00. Вечірня.
 
28 червня 2026 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3-й.
8.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

Цікаво та актуально

  

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 

 



Збір коштів