Освячення Пасок для військових
У День вдячності волонтерам, настоятель Свято-Миколаївської церкви прот. Юрій Лукашик освятив Паски, які поїдуть до наших військових на фронт. Освячення організував Волонтерський центр Острозької міської ради.
.jpg)
Нехай ці Пасочки – символ життя, сили духу, воскресіння, стануть промінчиком радості й світла для наших захисників. Це - часточка нашої любові і тепла, щирої вдячності, підтримки, молитви і надії.
Щиро дякуємо нашим волонтерам, які роблять усе можливе, щоб наблизити таку бажану для усіх українців перемогу!
За матеріалами сайту Острозької міської ради
Розклад богослужінь
.png)
27 червня 2026 р. - Субота.
17.00. Вечірня.
17.00. Вечірня.
28 червня 2026 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3-й.
8.00. Літургія. Молебень. Панахида.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.jpg)

.png)







