Молебень у Хрестопоклонну неділю
Сьогодні, у Хрестопоклонну неділю, настоятель Свято-Миколаївської церкви прот. Юрій Лукашик разом з прот. Володимиром Шевчуком, настоятелем Свято-Олександроневської церкви (м. Острог) і церкви Косми і Дем’яна (с. Розваж) відправили Молебень біля дерев’яного хреста, що стоїть у районі «Карпати» м. Острога.

Священнослужителі разом із хористами Свято-Миколаївської церкви, острожанами, які опікуються хрестом, а також мешканцями району прославили Ісуса Христа, помолилися за здоров’я усіх містян, просили Божої допомоги й мудрості у боротьбі з небезпечною хворобою.
«Хресту Твоєму поклоняємось, Владико, і Святеє Воскресіння Твоє славимо! Господи, Ісусе Христе, заступайся за нас і благослови нас Своїм чесним і животворчим хрестом, якому ми повсякчасно поклоняємось і побожно його цілуємо!».

04/04/2021
Розклад богослужінь
.png)
17.00. Вечірня.
Цікаво та актуально

.jpg)

.jpg)
.png)







