З 5-го червня - послаблення карантинних обмежень під час релігійних заходів

Дорогі брати і сестри!

Під час засідання Уряду 3 червня 2020 р. було ухвалене рішення про подальше поступове зняття карантинних обмежень. Зокрема, відповідно до змін, з 5 червня дозволяється проведення релігійних заходів, а також богослужінь просто неба, за умови дотримання фізичної дистанції між присутніми щонайменше у півтора метри, а також перебування не більше однієї особи на 5 квадратних метрів площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні. Крім цього, особам старше 60 років дозволено не дотримуватися зобов’язань щодо самоізоляції.

Висловлюємо вдячність Кабінету Міністрів за те, що він врахував основні пропозиції Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та, зокрема, звернення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія щодо впровадження такого підходу до організації релігійних заходів під час адаптивного карантину, який забезпечить баланс між необхідністю захисту населення від поширення хвороби та потребами релігійних громад у виконанні свого безпосереднього призначення.

Тож з радістю чекаємо вас у храмах та на богослужіннях, але просимо свідомо та відповідально поставитись до ситуації з поширенням небезпечної хвороби і надалі керуватися розважливістю, любов’ю та повагою, турбуючись про здоров’я власне і своїх ближніх.

Джерело: https://www.facebook.com/Orthodox.in.Ukraine/photos/a.2014852958590835/3021710217905099/?type=3&theater

 Розклад богослужінь

8 серпня 2020 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

9 серпня 2020 р. - Неділя.
9-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 8. Вмч. і цілителя Пантелеймона.
9.00.  Літургія. Молебень. Панахида. 
14.00. Молебень до Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона (біля лікарняного храму, на території Острозької ЦРЛ).

  

 Збір коштів