89377416 2548898878658999 7558198467277881344 oДорогі брати і сестри, ми з вами продовжуємо шлях Великого посту, який веде нас до світлого свята Воскресіння Христового. Багато із вас без перешкод увійшли у цей час та дотримуються посту вже більше тижня. Можливо, комусь це далося важче, та це ще не привід розчаровуватись або ж зупинятися. Маємо постійно пам’ятати, що головна мета посту – не обмежити себе, а, навпаки, звільнити від пристрастей, від гріха – усього, що сковує і ранить нашу душу. Пропоную всім вірянам сім порад, які дозволять поступовими кроками вдосконалюватись у постуванні. Вони можуть бути вашою підказкою та мотивацією, з ними ви можете переконатись, що не відхиляєтеся від обраного напряму, або ж віднайти щось нове та корисне для себе:

1. Більше спілкуйтеся з Богом у молитві та з ближніми в реальному спілкуванні, приділіть їм свою увагу, а для цього варто скоротити час проведення у соціальних мережах, щоб звільнити його для молитви, богослужінь у храмі та для турботи про інших.

2. Впорядкуйте режим дня та розпорядок харчування – дбайте про здоров’я душі і тіла.

3. Не скаржіться та не докоряйте іншим. Терпеливо та спокійно вирішуйте проблемні питання, позитивно налаштовуйте себе та не звинувачуйте інших людей.

4. Започаткуйте для себе добру традицію, наприклад: зменшуйте використання пластику в повсякденному житті або ж посадіть дерево і квіти біля храму чи у парку.

5. Вибачайтесь та пробачайте із легким щирим серцем, не тримаючи зла, не відкладайте сповідь на останній тиждень посту.

6. Зробіть благодійний внесок або допоможіть ближньому справою та підтримкою – візьміть на себе відповідальність за покращення життя своєї громади, міста, країни.

7. Більше моліться із почуттям вдячності за кожний день можливостей ставати кращими та духовно сильнішими. Усі ці поради витікають з головної заповіді Господа нашого Ісуса Христа – любові до Бога та до свого ближнього. Насамперед, усе, що ми постановили собі на час Великого посту, повинне бути не переліком утримань та обмежень, а подвигом нашої любові до Спасителя, Який добровільно страждав заради нашого спасіння. Саме це є запорукою того, що всі ті добрі справи, які ми започаткуємо у цей час, ми будемо примножувати та розвивати впродовж усього свого життя, а не лише у його конкретний період. Тож нехай ці настанови разом із вашою любов’ю дозволять вам гідно зустріти Воскресіння Христове та перемінити життя на краще.

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній

Розклад богослужінь

10 червня 2023 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

11 червня 2023 р. - Неділя.
1-ша неділя після П'ятдесятниці. Глас 8. Всіх святих.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

  

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів