Сьогодні День пам'яті жертв Голодомору 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років. Пам'ятаємо...

Світлина від Православна Церква України.Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто безвинно загинув від Голодомору-геноциду 1932-1933 років та від інших штучно організованих радянською владою голодів. Важко осягнути масштаби цього цинічного і планомірного злочину проти українського народу. Важко усвідомлювати, що люди, які могли прожити ціле життя, працювати, любити і творити, вчитися, створити сім’ї, — натомість стали жертвами геноциду. Важко уявити, що цінність людського життя для тоталітарного режиму важила менше за зернину пшениці, яку мішками вивозили на продаж. Але це є трагічна і болюча сторінка нашої історії. І цього дня Православна Церква України, духовенство та віряни, моляться за душі усіх, хто був в Україні голодом заморений.

Ці трагічні події крицею залишили глибокі шрами на багатьох українських сім’ях і змінили наш народ назавжди. Так само, як і десятиліття замовчування цього злочину проти людяності, коли ми мали вибороти право називати речі своїми іменами. Неврожай? Ні! Геноцид, Голодомор, масове вбивство – сьогодні це визнає більша частина світової спільноти. Це злочин, який не має виправдання, свідоме знищення людей за національною ознакою. Час розставляє усе по своїх місцях, але душевні рани наш народ лікує й донині. Ми досі переосмислюємо Голодомор, щоби запобігти подібним трагедіям у майбутньому. Щоби не допустити на нашій землі злочинів проти Бога, людяності, історії.

Сьогодні ми схиляємо голови у молитві за душі мільйонів загиблих від голоду українців. Об’єднаймося, щоби гідно молитвою вшанувати пам’ять жертв голодоморів, які назавжди увійшли у вічність. Просімо Господа, щоби такі події більше не повторилися на нашій українській землі та в усьому світі!

  Розклад богослужінь

6 червня 2020 р. - Субота.
Троїцька поминальна субота. 
8.00. Літургія. Поминання спочилих.
17.00. Вечірня.

7 червня 2020 р. - Неділя.
ДЕНЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ, П'ЯТДЕСЯТНИЦЯ. 
9.00. Літургія.  Молебень. 

8 червня 2020 р. - Понеділок.
День Святого Духа.
9.00. Літургія. Молебень.

Православна Церква України поступово відновлює богослужіння у храмах

ПОМИНАННЯ ПОМЕРЛИХ НА КЛАДОВИЩАХ М. ОСТРОГА
Субота, 6 червня, 11.00 - Кладовище по вул. Татарській.
Понеділок, 8 червня, 11.00 - Кладовище по вул. Бельмаж.
Вівторок, 9 червня, 10.00 -  Нове кладовище (біля автостанції).

  

 

 

 

Збір коштів