У третю неділю після Пасхи Православна Церква вшановує жінок-мироносиць. Символічно, що разом із цим святом співпав і День матері. З цієї нагоди архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон привітав жінок та матерів:

Дорогі жінки, любі наші матері! Від щирого серця вітаю вас із Неділею жінок-мироносиць та Днем матері! Шанобливе та поважне ставлення до матері, її високий авторитет у сім’ї та суспільстві за всіх часів притаманні українському народу, а материнська молитва була і є надійною та могутньою опорою духовності українців.

Образ матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всепереможну любов.

У цей світлий день, низько вклоняюся вам, дорогі матері, за вашу віру і терпеливість, за ніжність і ласку, за вашу щоденну нелегку працю, за ваші молитви, які оберігають нас.

Доземний уклін усім матерям, чиї сини та доньки боронять нашу рідну землю на Сході України. Ви витираєте сльози, але відпускаєте своїх дітей на війну. Підтримати цей вибір власної дитини, благословити її на захист України – це справжній материнський подвиг!

Особлива шана тим мамам, чиї голови покрили чорні хустки, хто за останні роки не дочекався додому своїх дітей. Дякую вам, за те, що виховали патріотів, які ціною власного життя, дають героїчну відсіч ворогу.

Земний уклін багатодітним матерям та всім жінкам, які взяли у свої сім'ї на виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Ви завжди були і залишатиметесь взірцем мужності та милосердя.

Дорогі наші матері! Доземний уклін і щира подяка вам за життя і виховання, відданість і ласку, розуміння та надійну підтримку. Здоров’я і щастя, миру та злагоди вам, наші дорогі неньки!

Іларіон,

архієпископ Рівненський і Острозький

Розклад богослужінь

18 вересня 2021 р. - Субота.
17.00. Вечірня.


19 вересня 2021 р. - Неділя.
13-тa неділя після П'ятдесятниці. Глас 4. Спомин чуда архістратига Михаїла в Хонах. 
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

                                                                                                                                             Оголошення!
Шановні парафіяни! Запрошуємо ваших діток до недільної школи! Більше інформації на фейсбук сторінці "Недільна школа Свято-Миколаївської церкви міста Острог". Приєднуйтесь!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів