У Свято-Миколаївській церкві звершено Таїнство Вінчання

У Свято-Миколаївській церкві УПЦ КП м. Острога вперше, після освячення храму, було звершено Таїнство Вінчання.

25 травня 2018 р. до храму поєднати благодаттю Святого Духа свої життєві шляхи прийшли вірні Православної церкви – Віталій та Вікторія.

Чин Таїнства очолив настоятель Свято-Миколаївського храму прот. Юрій Лукашик, який після «Многії літа» молодому подружжю, привітав молодят: 


«Сьогодні ми надзвичайно раді вашому спільному рішенні поєднати свої долі і отримати Боже благословення вашого подружжя через Таїнство Вінчання, і зробити це саме у стінах нашої новозбудованої церкви. Сім’я – це мала домашня Церква, яку ви сьогодні розпочали будувати. Наша церква тільки відкрилася і ви сьогодні долучилися до цього, бо не лише заклали наріжні камені вашого подружнього християнського життя, але й вклали ще одну молитовну духовну частину у стіни нашої святині. У цей величний і радісний для вас день ми по-особливому підносимо свої щирі молитви до Всевишнього і просимо Його, щоб рясно поблагословив вас Своїми Божими ласками, давав вам мудрість і силу спорудити ваш дім подружнього життя на каменях віри, надії, любові, миру, злагоди та взаєморозуміння. Щастя і здоров’я вам на многії і благії літа!».

ostroh-cerkva.rv.ua Розклад богослужінь

11 липня 2020 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

12 липня 2020 р. - Неділя.
5-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 4. Славних і всехвальних першоверховних апп. Петра і Павла.
9.00.  Літургія. Молебень. 

З 5-го червня - послаблення карантинних обмежень під час релігійних заходів
 

  

 Збір коштів