Свято-Миколаївська церква
Рівненської єпархії
вул. Академічна, 12, м. Острог,
Рівненська обл., Україна, 35800

 

 

Шановні співвітчизники,
друзі, всі ті, кому не байдужа доля української церкви, хто розуміє релігійну ситуацію в Україні і вболіває за розбудову Української Православної Церкви!

      
Звертаючись до Вас сподіваємося, що Ви підтримаєте нас у бажанні відновити Миколаївську церкву XIV ст., бо вважаємо, що місто Острог, маючи славне історичне та православне минуле, заслуговує мати храм з молитвою до Бога українською мовою.
В пам'ять про церкву доби князів Острозьких («... бо то була церква дуже стара, красива і багата») острожани спорудили кам'яну капличку, де в тісноті, часто просто неба моляться Богові, сподіваючись на Його захист і ласку.


Зусиллями нашої громади, настоятеля церкви прот. Юрія Лукашика проведені значні підготовчі роботи: археологічна експертиза, виготовлення проектно-кошторисної документації та отримання державного акту на землю.  Але для успішного завершення будівництва,  необхідні великі кошти.


Ми висловлюємо великі сподівання, що завдяки Божому благословенню, Вашому розумінню та підтримці ми будемо молитися Всевишньому українською мовою в новому просторому Божому храмі, а Ваша моральна та матеріальна підтримка повернуться Вам сторицею.


Усією громадою вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату   просимо   в   міру   Ваших   можливостей зробити благодійний внесок, переказавши кошти на рахунок:

Релігійна громада Свято-Миколаївської парафії Рівненської Єпархії
Української Православної Церкви – Київський патріархат м. Острог
МФО 333368 Острозьке ТВБВ Ощадбанку №10017/ 0122
Р-р 26005301438129, код ЗКПО 36536968З великою повагою та сподіваннями
громада Свято-Миколаївської церкви

Copyright © 2011 Свято-Миколаївська церква м.Острог
Web Design Roman Koval based on Richlyn Systems Ltd

  Розклад богослужінь

23 березня 2019 року - Субота.
Поминання спочилих. 
9.00. Літургія. Сповідь. Причастя.
17.00. Вечірня.

24 березня 2019 року - Неділя.
Неділя 2-га Великого посту. Свт. Григорія Палами, архієп. Фесалонікійського. Собор усіх преподобних отців Києво-Печерських. Глас 2.
8.30. Сповідь.
9.00. Літургія.Сповідь.Причастя.

 

 

 
 
 

 

 

Збір коштів