Вітання настоятеля з Великоднем

Дорогі брати і сестри! Щиро вітаю вас із Великоднем! Пасха – це споконвіку свято торжества життя, яке святкує перемогу над смертю. Усе зло світу перемагається таїною Воскресіння Христового і під його промінням зникають страждання, хвороби і людська несправедливість, бо Христос переміг гріх і смерть. Воскресіння Христове дає впевненість в остаточній перемозі добра над злом, у вічному торжестві добра. Підносячи молитви до Господа нашого Ісуса Христа, благаймо Його, щоб Він благословив нашу Україну, відкрив людям двері духовного оновлення, дарував народам світу мир. Будемо молитися, щоб Господь воскресив наші душі і послав у наші серця любов, яка є основою земного і вічного життя.

Від усього серця бажаю вам благодаті, добробуту, миру, злагоди, любові, душевної величі. Нехай Воскресіння Христове дарує всім нам щастя, здоров’я, непохитну віру в кращий завтрашній день! Благодать Господа нашого Ісуса Христа нехай буде з усіма вами!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Благочинний Острозького району, 
настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП 
прот. Юрій Лукашик

                                                                                       

Вітання читачам газети «Замкова гора»

                                                                                      Христос Воскрес!
Скільки разів ми вже зустрічали день Світлого Христового Воскресіння, скільки разів чули ці урочисті пасхальні вітання! Однак знову і знову Пасху Господню кожен із нас переживає як найвагомішу подію у своєму земному житті. Христос воскрес – і ми радіємо. Радіємо не тільки тому, що сам Христос воскрес, а й тому, що і ми воскреснемо, воскреснуть усі померлі. Христос воскрес! Це означає, що Він воістину Син Божий. Він прийшов у світ заради нашого спасіння, з любові до нас. Пришестя в світ Сина Божого свідчить про те, що Бог не залишив світ, що Він переміг смерть, гріх і всяке зло.
Дорогі острожани! Щиро вітаю вас із Світлим Воскресінням Христовим і закликаю простити тих, хто нас ненавидить, любити тих, хто нас любить, жити з любов’ю Христовою в серці, наповнюючи нею кожен день, кожну мить свого життя. 
Цими великодніми днями, йдучи до храму, ми сподіваємося, що Господь почує всіх нас. Разом із усіма звертаюся у щирій молитві до Бога й прошу здоров’я, добра, достатку, душевного спокою і Божого благословення кожній родині. Молю воскреслого Господа, щоб Він дарував Україні мир, злагоду і процвітання, а всім нам послав свою благодатну допомогу.
Нехай Воскресіння Христове надихає нас на добрі та праведні вчинки, наповнить радістю наші серця, а переможний дух надії додасть сил, енергії для жертовних справ на благо нашої Церкви.
                                                    Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Благочинний церков Острозького району, 
настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП 
прот. Юрій Лукашик

Розклад богослужінь

9 липня 2022 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

10 липня 2022 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів