Свято Похвали Пресвятої Богородиці (субота Акафіста)

24 березня 2018 року, в суботу п’ятого тижня Великого посту, Похвали Пресвятої Богородиці, до церкви Святої Рівноапостольної Марії Магдалини с. Бадівки прибули священики Острозького благочиння, щоб співслужити разом з настоятелем прот. Володимиром Шевчуком та здійснити таїнство сповіді та причастя. Сповідь прийняв духівник благочиння протоієрей Володимир Шевчук.

Божественну Літургію звершив митрофорний протоієрей Юрій Лукашик.

Після Божественної Літургії до парафіян звернувся настоятель Свято-Троїцької церкви с.Мощаниці о. Микола Свистак. 

Після чого священиками було урочисто виголошено молебний спів акафісту похвали Пресвятої Богородиці.

Наприкінці Богослужіння Благочинний церков Острозького району прот. Юрій Лукашик розповів про важливість сповіді та причастя, адже сповідь і причастя – найсерйозніше і найважливіше, заради чого варто приходити в храм. Сам Господь Ісус Христос говорив, що життя вічне матимуть тільки ті, хто їстиме Його Плоть і питиме Його Кров. За словами преподобного Іоанна Дамаскіна, Тіло і Кров Христові очищають людину від усякої скверни і проганяють всяке зло. Ми стаємо «причасниками Божества», як пише святий апостол Петро, «своїми» для Бога, Його народом. У той же час ми єднаємося і один з одним, «тому що всі ми, причащаючись від одного Хліба, стаємо одним Тілом Христовим, одною Кров’ю і членами один одного».

Завершивши службу Божу, протоієрей Юрій Лукашик привітав духовенство із очищенням та прийняттям святого Тіла і Крові Господнього та подякував настоятелю храму протоієрею Володимиру Шевчуку за можливість помолитись у храмі села Бадівка.

ostroh-cerkva.rv.ua

Розклад богослужінь

13 серпня 2022 р. - Субота.
17.00. Вечірня.
Заговини на Успенський піст.

14 серпня 2022 р. - Неділя.
9-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 8. Винесення чесних древ животворчого Хреста Господнього.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів