Радісних Різдвяних свят!

З великою радістю і духовним піднесенням ми святкуємо Різдво Господа нашого Ісуса Христа. Народження Ісуса Христа – найбільш значима подія в історії людства, яка воістину стала початком звершення великої таємниці – примирення людей із Богом. Цей особливий час нагадує нам, що Господь любить людей так, що воплотився з Діви Марії, народився людиною, став одним із нас. Тому ми й радіємо: адже Бог посеред нас, Христос із нами!

Дорогі брати і сестри! З цієї нагоди сердечно вітаю Вас із цим радісним актом творення – Різдвом Христовим, а принагідно з Новим роком та Святим Йорданом! У ці святкові дні бажаю Вам доброго здоров’я, Божого благословення, подолання усіх наших викликів і перепон до стійкого миру, спокою і процвітання всієї України.

Нехай благодать Святого Духа відкриває наші серця один до одного і дарує нам щирість, мудрість і мужність. Христос народився, щоб нас усіх об’єднати у цей нелегкий для України час. Нехай новонароджений Христос Спаситель наповнить наші серця радістю і світлом. Нехай у Новому році мир і благословення Боже перебувають над кожним, хто чинить правду, добро і милосердя!

Христос народився! Славімо Його!

 Благочинний Острозького району,
настоятель  Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП
прот. Юрій Лукашик

Copyright © 2011 Свято-Миколаївська церква м.Острог
Web Design Roman Koval based on Richlyn Systems Ltd

  Розклад богослужінь

23 березня 2019 року - Субота.
Поминання спочилих. 
9.00. Літургія. Сповідь. Причастя.
17.00. Вечірня.

24 березня 2019 року - Неділя.
Неділя 2-га Великого посту. Свт. Григорія Палами, архієп. Фесалонікійського. Собор усіх преподобних отців Києво-Печерських. Глас 2.
8.30. Сповідь.
9.00. Літургія.Сповідь.Причастя.

 

 

 
 
 

 

 

Збір коштів