XII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОЛЯДОК ТА ЩЕДРІВОК

Щороку храм преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» приймає колядників із усієї України. 28 січня 2017 році тут відбувся XII фестиваль колядок та щедрівок. Академічні та парафіяльні хори, ансамблі, дитячі колективи створили у храмі ауру щирості та святкової радості. І це невипадково. Адже показати свою співочу майстерність та прославити народження Ісуса Христа духовною піснею виявили бажання близько 50 колективів.

Настоятель храму прот. Василь (Жуковський) привітав учасників та гостей фестивалю з Різдвяними святами, побажав, щоб через молитву та коляду ми стали ближчими до Бога, щоби різдвяна радість наповнили добром наші серця на весь рік. Саме у такий непростий час для України важливо підтримувати традиції нашого народу, нашу духовну спадщину. Бо коляда не просто створює атмосферу тепла та дива, а й об’єднує нас.

Пам’ятним та особливим стало мистецьке свято і для нашого колективу – хору Свято-Миколаївської церкви. Своїми різдвяними піснеспівами наш колектив долучився до встановлення рекорду України з найтривалішого виконання колядок та щедрівок. Цьогоріч під керівництвом регента Олени Зелінської звучали нові колядки «Дивная новина», «Колядка», «Возвеселімось всі разом нині», а соліст Юрій Грищук виконав «Аве Марія». Я задоволений виступом нашого колективу, а також теплим прийомом у храмі. Відчувається, що люди дуже люблять такі мистецькі свята, на яких можна почути колядки та щедрівки у повній їх красі та звучанні.

Після завершення виступу прот. Василь (Жуковський) подякував нашому колективу за участь у Фестивалі, вручив пам’ятні сувеніри та Диплом, а ректор Острозької академії п. Ігор Пасічник надав грант у сумі 5 тис. грн. на будівництво нашої церкви. Ми дякуємо ректору за постійну підтримку у відбудові православної святині Острога, а також всім добродійникам за добрі справи на благо нашої церкви. Нехай Господь радістю і миром благословляє кожного, нехай принесе мир та злагоду нашим сім’ям, нашій Церкві, нашій країні!

Щиро вдячний нашим парафіянам та небайдужим острожанам, які, незважаючи на морозяну погоду, чудовими колядками прославляли народження Христа та збирали пожертви на наш Храм: Зелінській Олені, Лідавець Галині, Лідавець Володимиру, Романюк Галині, Задерецькому Івану, Тишко Надії, Целованській Лесі, Попович Світлані, Веруцькій Оксані, Шикер Людмилі, Костюк Оксані, Демчук Ірині, Грищуку Юрію, Іщуку Сергію, Товстому Федору, Товстій Любові, Костюк Марії, Даніловій Галині, Базелишиній Галині, Корнійчуку Сергію, Лебідь Галині, Янчук Надії, Малецькому Володимиру, Трофимчук Оксані, Трофимчуку Леоніду, Шевчук Анастасії, Антонюк Ларисі, Матвійчук Нелі, Озійчук Галині, Кирилюк Євгенії, Криницькому Володимиру, Кравчук Лесі, Андрощуку Леоніду.

Дорогі колядники! Дякую Вам за Вашу працю, за добрі справи, за пожертву, зібрану на будівництво храму. Нехай Господь обдаровує Вас всіма небесними благами і дaрує довгі та щасливі роки життя!

 

Благочинний Острозького району,
настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП
прот. Юрій Лукашик

 

Copyright © 2011 Свято-Миколаївська церква м.Острог
Web Design Roman Koval based on Richlyn Systems Ltd

  Розклад богослужінь

23 березня 2019 року - Субота.
Поминання спочилих. 
9.00. Літургія. Сповідь. Причастя.
17.00. Вечірня.

24 березня 2019 року - Неділя.
Неділя 2-га Великого посту. Свт. Григорія Палами, архієп. Фесалонікійського. Собор усіх преподобних отців Києво-Печерських. Глас 2.
8.30. Сповідь.
9.00. Літургія.Сповідь.Причастя.

 

 

 
 
 

 

 

Збір коштів