Різдвяне привітання настоятеля Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП м.Острога прот. Юрія Лукашика

Христос народився! Славімо Його!
Дорогі брати і сестри!

Кожного року радісно і з духовним піднесенням ми святкуємо найвеличнішу подію всіх часів – Різдво Господа нашого Ісуса Христа. Це велике чудо, тому що невмістимий і нічим необмежений Бог вміщається в утробі Пресвятої Діви, невидимий Господь стає видимою людиною, Безначальний бере початок від людської плоті й крові.

Дві тисячі років тому Він прийшов у світ і започаткував наше спасіння. Це неповторна у своїй суті спасенна подія, яка спонукає нас прославляти, дякувати і поклонятися Господу. Вифлеємська зоря й ангельські хори чудесно звістили світові про величне таїнство Божої любові. Бог, Творець видимого і невидимого, добровільно прийняв повноту людської природи і прийшов у світ, щоб примирити нас із Собою. Перешкода, що постала внаслідок гріхопадіння Адама – знищена. Ворота раю відчиняються, і ми повертаємося до Дерева життя, з якого споживаємо Небесний Хліб. Оспівуючи це таїнство Божого благовоління, Церква урочисто проголошує: «Небо і земля нині з’єдналися, коли Христос народився, нині Бог прийшов на землю, людина ж на небо вийшла…». Різдво Христове принесло нам нову благовість про Бога і людину. Бог став одним із нас. Він явив нам велич людини, показавши, що людська природа може бути богоносною, тобто з’єднатися з Божеством і водночас залишитися собою.

Сьогоднішня наша Різдвяна радість наповнена тривогою за Україну. Це важке випробовування: найкращі наші сини віддають своє життя за рідну землю, за наших батьків і матерів, дітей і онуків. Біль і смуток наповнюють наші душі, проте ми знаємо: Господь любить Україну, Господь любить кожного із Вас. Йдучи за Христом, ми загартовуємося силою Його перемоги, ворог буде переможений, бо за нами – правда, з нами – Бог. Сьогодні радіють і звеселяються серця всіх людей, радіють з усвідомлення того, що Христос народився заради нас, людей, і заради нашого спасіння приходить Спаситель світу.

Дорогі брати і сестри! У день Різдва Христового просімо у Господа миру і благословення нашому народу, кращого майбутнього нашим дітям, онукам, щоб в людських душах і серцях міцніли любов, віра, надія до Бога, один до одного, до України. Бажаю всім доброго здоров’я, Божого благословення у повсякденній праці.

Нехай Новонароджений Ісус Христос дарує Вам довгі роки життя, і нехай проходять вони у мирі, любові та духовному піднесенні. Бажаю, щоб у новому році Господь подав нам всім силу, впевненість, оптимізм і допоміг здійснити все благородне і Богом натхненне! Христос народився! Славімо його!

 Благочинний Острозького району, 
настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП 
прот. Юрій Лукашик

Вітання настоятеля Свято-Миколаївського храму мешканцям Острога та Острозького району

З Божою допомогою та ласкою Святого Духа ми знову сьогодні, у цей прекрасний і радісний день Різдва Христового, линемо думками до Вифлиємської печери, де у місті Давидовім, в нічній тиші народився Спаситель всього людства.

Народження Ісуса Христа було особливою подією в історії світу. Це сталося тільки раз і слово стало тілом. Рік за роком ми прославляємо це свято піснями та колядками про проявлення Божої любові людству. У цей святий день принесімо і ми нашому Спасителю свої дари – віру, надію, любов. Станьмо добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного. Особливо молімо Новонародженого Господа, щоб мир Божий, що перевершує всякий розум, вселився в серцях усіх людей, щоб назавжди згасло на землі полум’я незгод та війни, усяка ворожнеча і знедолення вбогих.

Дорогі брати і сестри! Щиросердно вітаю Вас із Різдвом Христовим, Новим роком та святим Йорданом! Нехай ці прекрасні зимові свята благословлять Вас довгими роками життя, здоров’ям, душевною радістю, миром, спокоєм та впевненістю у завтрашньому дні. Нехай у ваші родини ніколи не приходить горе, нехай ваші серця ніколи не стискаються від болю і страждань, нехай кожна українська родина у новому році збагатиться усілякими достатками та благословенням Божим!

Христос народився! Славімо Його!

Благочинний Острозького району церков УПЦ КП прот. Юрій Лукашик

Copyright © 2011 Свято-Миколаївська церква м.Острог
Web Design Roman Koval based on Richlyn Systems Ltd

  Розклад богослужінь

21 липня 2018 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

22 липня 2018 р. - Неділя.
8-ма неділя після П’ятидесятниці. Глас 7. Сщмч. Панкратія. Сщмч. Кирила. Прмчч. Патермуфія, Копрія і мч. Олександра. Свт. Феодора.
9.00. Сповідь. Літургія. Причастя. 

 

 

 
 
 

 

 

Збір коштів