Вітання церковного старости Володимира Лідавця з Різдвом Христовим

Вітання церковного старости Володимира Лідавця з Різдвом Христовим. Див. відео.

Читати далі

У Свято-Миколаївській церкві відбулися загальнопарафіяльні збори

4 грудня 2022 року у Свято-Миколаївському храмі міста Острога Рівненської єпархії ПЦУ відбулися парафіяльні збори щодо визначення дати святкування Різдва Христового.

Згідно реєстрації, участь у зборах взяли 192 особи. Настоятель храму протоієрей Юрій Лукашик зауважив, що це голосування добровільне, за власним бажанням, що кожен парафіянин може висловити свою думку, проголосувавши «за» або «проти» святкування Різдва Христового 25 грудня, за новоюліанським календарем. «Це вияв волі кожного з нас, ми маємо дослухатися до свого серця, адже наше волевиявлення буде враховано у Рівненській єпархії ПЦУ» – зазначив прот. Юрій Лукашик.

Читати далі

У Свято-Миколаївській церкві відбувся молебень перед початком навчального року

Традиційно, перед початком нового навчального року, у Свято-Миколаївській церкві звершується молебень за здоров’я учнів, студентів, батьків, вчителів, викладачів.

Сьогодні, на свято Успіння Пресвятої Богородиці, настоятель привітав присутніх із початком нового навчального року, побажав усім міцного здоров’я,  учням і студентам – успіхів у навчанні, прагненні знань і поваги до вчителів, а батькам і педагогам – сили і терпіння, мудрості та наснаги на добрі справи.

Читати далі

ХРАМОВЕ СВЯТО - 2022

22 травня 2022 року, у день пам’яті перенесення мощей святителя Миколая з Мир Лікійських у місто Бар, свій престольний день відсвяткувала православна громада міста Острога.

Святкування храмового свята розпочалося Вечірнею днем раніше, у суботу, яку очолив настоятель храму прот. Юрій Лукашик у співслужінні з прот. Володимиром Шевчуком. Зранку, перед Богослужінням, прот. Олег Парипа відслужив Водосвятний молебень.

На престольне свято завітали прот. Володимир Шевчук, настоятель Свято-Олександроневської парафії (м. Острог) та парафії Косми і Даміана (с. Розваж), прот. Олег Парипа, настоятель Свято-Вознесенської парафії (с. Могиляни), прот. Василь Жуковський, настоятель студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія».

Читати далі

Вітаємо настоятеля з Днем Ангела

Щиро вітаємо Вас з Днем Ангела і бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, любові, благодаті та душевної радості!
Нехай усі ваші починання будуть на славу Божу, усі спроби увінчаються успіхом, а Ваша щира Молитва й добре Слово завжди дарують парафіянам яскраве світло і натхнення!
Хай Ваш заступник, святий Георгій-Переможець, завжди буде з Вами, оберігає від усякого зла і наповнює Ваше серце радістю і любовʼю!

Читати далі

Освячення Пасок для військових

У День вдячності волонтерам, настоятель Свято-Миколаївської церкви прот. Юрій Лукашик освятив Паски, які поїдуть до наших військових на фронт. Освячення організував Волонтерський центр Острозької міської ради.

Читати далі

Вітаємо настоятеля з Днем народження

Вельмишановний отче Юрію! Прийміть щирі вітання з Днем народження! Бажаємо Вам наснаги і міцного здоров’я, добра і любові, духовних і тілесних сил, невичерпної енергії та благодатної Божої допомоги у всіх добрих справах. Будьте щасливі Ви і Ваша родина, нехай благодать Господня осяває всі Ваші задуми і плани, здійснюються мрії та успішною буде щоденна праця на ниві Христовій.

Читати далі

Велике повечір'я з читанням покаянного канону преподобного Андрія Критського

10 березня 2022 р., у четвер першого тижня Великого посту, настоятель Свято-Миколаївської церкви прот. Юрій Лукашик, звершив Велике повечір'я з читанням четвертої частини Великого Покаянного канону преподобного Андрія Критського. 

Чому Свята Церква в перші дні Великого посту пропонує нам саме ці пісні? Тому, що піст - це час покаяння й очищення, а преподобного Андрія розкритий спрямований і до того, перед нею згубність гріхів, сподвиг до суворого самопробування, самосуду й каяття, до відрази від гріхів і до виправлення грішного життя.

Читати далі

Молебень за припинення війни, за наших захисників і мир в Україні

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА

Передвічний Творче, Боже миру і добра, своєю незбагненною потугою стань сьогодні на захист твоїх вірних синів і доньок, що, ризикуючи власним життям, стали на захист свого народу.

Будь для кожного з них силою і міццю, вірною опорою у миті випробувань і світлим обрієм у сутінках загроз. Увінчай їхні зусилля перемогою добра над злом, правди над брехнею, справедливості над кривдою. Підведи кожного, хто спіткнеться; поверни кожного, хто загубиться; звесели кожного, зраненого серцем; воскресіння даруй усім полеглим за своїх братів і сестер. Зроби їх надійною опорою для українського народу – його щитом і його надією. А в грізному клекоті бою дай кожному з них сили й відваги не зійти з дороги, що веде до остаточної перемоги.

Читати далі