Розклад богослужінь

19 грудня 2017 р. - Вівторок.
Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця.
9.00. Літургія. Сповідь. Причастя.

24 грудня 2017 р. - Неділя.
Неділя 29-та після П'ятидесятниці, праотців. Глас 4. 
Прп. Даниїла, Прп. Никона Сухого, Мч. Миракса, Мчч. Акепсія та Аїфала. Прп. Луки стовпника.
9.00. Літургія. Сповідь. Причастя. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Збір коштів


 

«Нехай Господь дарує усім жертводавцям замість земного – небесне, замість дочасного – вічне, замість тлінного – нетлінне».
Св. Василій Великий
 

Вельмишановний Ігоре Демидовичу!

Від імені громади Свято-Миколаївської церкви в Острозі щиро дякую Вам за пожертву у сумі 25 тис. грн., яку Міжнародний благодійний фонд відродження Острозької академії у листопаді 2015 року перерахував на будівництво нашого храму.

У скрутних умовах, коли нам вкрай були потрібні кошти на закупівлю покрівельного матеріалу, Ваша моральна та фінансова підтримка виявилися особливо цінними. Впевнений, що ця пожертва – це вклад у ширення Слова Божого, у розвиток Української Церкви, у духовне відродження нашого міста.

Ми вдячні Вам та Міжнародному благодійному фонду відродження Острозької академії за усі попередні пожертви (у сумі 95 тис. грн.), які, починаючи з 2010 року, неодноразово надходили на відбудову Свято-Миколаївської церкви. Ваша благодійність - це приклад справжнього меценатства та жертовності, на якому тримається велич Острозької академії.

Нехай Господь Бог сторицею віддасть Вам, Вашій родині та Острозькій академії за благодійність! Міцного Вам здоров’я, сповнення усіх намірів та Божого благословення!

 

 
З вдячністю та повагою, 
настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП
прот. Юрій Лукашик