Велика подяка нашим жертводавцям, які придбали хрести на храм –

родинам Панасюків та Андрощуків

«Хрест – трофей проти бісів, зброя проти гріха. Меч, яким Христос проколов змія. Хрест – благовоління Отця, слава Єдинородного, радість Духа, Окраса ангелів, утвердження Церкви, Твердиня Святих, світло всього світу»
Св. Iоан Золотоустий

18 жовтня 2015 року у Свято-Миколаївській церкві міста Острога відбувся чин освячення накупольних хрестів храму.

Благочинний церков УПЦ КП Острозького району, прот. Юрій Лукашик привітав усіх присутніх із визначною подією у житті парафії – освячення хрестів, та подякував всім, хто трудиться на славу Божу, будуючи храм.

Нехай Господь віддячує Вам сторицею та благословляє на добрі діла, бо як сказано у Святому Письмі, кожна людина для Бога має велике значення. «Усе, що ви зробили одному з Моїх братів найменших, – ви Мені зробили» (Мт. 25,40). Яке б не було важке сьогодні наше життя, прислухаймося до голосу Господнього, який подає спокій у серцях, укріплює віру, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні.

Отець Юрій також подякував всім парафіянам за любов до своєї церкви, за жертовність, за підтримку та допомогу у відродженні найдревнішої святині Острога – Свято-Миколаївської церкви. Бо будуючи храм, ми тим самим закладаємо міцну духовну основу для майбутніх поколінь.

ostroh-cerkva.rv.ua

Розклад богослужінь

9 липня 2022 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

10 липня 2022 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів