Вітаємо настоятеля Свято-Миколаївського храму м. Острога протоієрея Юрія Лукашика з Днем народження та 20-літтям служіння парафії

20 березня 2016 року парафіяни Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП вітали прот. Юрія Лукашика з 45-літнім ювілеєм від Дня народження та 20-річчям священичої праці.

Після закінчення Волинської духовної семінарії Острог став першою парафією, куди направили о. Юрія. З осені 1995 року і дотепер настоятель ревно служить громаді.

Усі ці роки о. Юрій був і залишається для нас взірцем людської порядності, християнської доброти і жертовності. Він став справжнім наставником, до якого спішать на довірливу розмову, вчаться любити і приймати Божу волю, жити у вірі, єдності і любові до ближнього.

Його щоденна праця на благо нашої церкви не тільки як духовного отця, але й будівничого, здобула визнання парафіян і всього духовенства. Під опікою настоятеля будується Свято-Миколаївська церква. о. Юрія часто можна побачити біля храму, він не цурається фізичної праці, завжди перший в усіх починаннях. Дякуємо йому за невтомну працю і щирі зусилля у зведенні святині!

Щонеділі ми маємо нагоду чути Слово Боже з його уст. Проте духовне покликання настоятеля не обмежується лише проповідями у церкві. У школі села Слобідка о. Юрій навчає дітей християнської етики і моралі, допомагає їм знайти відповіді на одвічні питання про сенс життя, добро і зло, любов і пожертву. Своїм прикладом о. Юрій Лукашик показує учням красу добрих вчинків та християнського ставлення до людини.

Господь дав нашому настоятелю чудові риси: привітність, ввічливість, врівноваженість, а також скромність і мудрість. У спілкуванні з людьми о. Юрій випромінює Божу радість, а своєю усмішкою додає нам оптимізму, радо допомагає у щоденних турботах.

Дякуємо отцеві Юрію за фізичну і духовну підтримку, за добре слово, що зцілює душі.

Щирі слова привітань в цей день лунали від усіх парафіян та гостей. Перед Службою Божою отця Юрія прийшли привітати вірні та настоятель храму преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» прот. Василь (Жуковський), які побажали духовного та фізичного здоров’я, щастя, довголіття, Божої милості, злагоди, добра та миру, успішної праці на Славу Божу.

По завершенні Богослужіння від хорового колективу Свято-Миколаївської церкви отця Юрія привітала регент Олена Зелінська, яка вручила священику подяку-привітання та квіти.

Від імені парафіян, Церковного комітету і хору настоятеля привітав Володимир Маключенко та вручив цінний подарунок - ієрейську митру.

Від щирого серця вітаємо Вас, отче Юрію, з Днем народження та 20-літтям священичої праці у Свято-Миколаївській церкві м. Острога.

Зичимо міцного здоров’я, сімейного затишку, радості і миру у серці та державі, щедрих Божих Благословень та опіки Божої Матері!

Тож нехай Всевишній освячує Ваші життєві дороги, оберігає Вас і Вашу родину від негараздів. Нехай ніколи не пересихає джерело Вашої енергії, даючи силу і натхнення для подальших нових здобутків та праці на Христовій ниві, добра своєї церкви та парафіян.

 

Стисла біографічна довідка про прот. Юрія Лукашика

Народився 20 березня 1971 року у с. Малий Мидськ Костопільського району Рівненської області.

У 1991-1995 рр. навчався у Волинській духовній семінарії, після закінчення якої отримав Свято-Миколаївську парафію в Острозі.

Впродовж 2000-2004 рр. навчався у Львівській Духовній академії, а у 2005-2010 рр. здобував фах вчителя історії та правознавства у Рівненському міжнародному економіко-гуманітарному університеті.

У 2006 році призначений Благочинним Острозького району.

Свою душпастирську працю з 2008 року поєднує із педагогічною діяльністю, працюючи вчителем історії та християнської етики у Слобідської школи I-II ст. Острозького району.

У 2010 році нагороджений грамотою «За заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним українським народом» Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

У 2015 році нагороджений митрою.

 

Світлана Мацієвська

Розклад богослужінь

28 травня 2022 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

29 травня 2022 р. - Неділя.
6-та неділя після Пасхи, про сліпого. Глас 5. 
8.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів