XI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОЛЯДОК ТА ЩЕДРІВОК 

30 січня 2016 року студентсько-викладацький храм преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» радо зустрічав гостей – учасників XI Всеукраїнського фестивалю колядок та щедрівок.

Хоча різдвяно-новорічні свята закінчуються, але колядники, які з’їхалися з Рівненської, Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької областей, не переставали возвеличувати Новонародженого Спасителя та підтримувати благодатну атмосферу і духовний настрій.

Організатори заходу – настоятель академічного храму прот. Василь (Жуковський) та студентсько-викладацький актив доклали чимало зусиль, щоб фестиваль вийшов цікавим і пам’ятним, як для гостей, так і для парафіян.

У мистецькому святі взяли участь двадцять п'ять творчих колективів, серед яких і наш колектив – хор Свято-Миколаївської церкви м. Острога. Під керівництвом регента п. Олени Зелінської хористи підготували та виконали колядки «Бог предвічний»«Пречистая Діва по світу ходила»«Ясна зоря». Не залишило нікого байдужим майстерне та професійне виконання пісенних творів нашого колективу. Прот. Василь (Жуковський) подякував за прекрасний спів на прославлення Новонародженого Спасителя, побажав і надалі професійно зростати та продовжувати нести у своїх піснеспівах Слово Боже до людей, особливо у цей нелегкий час для українського народу. Настоятель храму вручив регенту хору Диплом про участь у фестивалі, цінні подарунки і традиційно – фото на пам’ять.

Піднесений настрій великої кількості глядачів створив святкову та дружню атмосферу в храмі, яка панувала впродовж усього суботнього дня. По завершенні гості та учасники фестивалю поверталися додому, несучи в серці відчуття свята, радості, сердечного миру та Божого благовоління.

Дорогі хористи, складаю Вам щиру подяку за велику і віддану працю на благо Свято-Миколаївської церкви, бажаю, щоб і надалі Ваш спів пробуджував у серцях духовну радість та любов до Господа, підтримував один одного та дарував Вам та Вашим родинам міцне здоров’я на многії і благії літа.

Щиро вдячний нашим парафіянам та небайдужим острожанам, які чудовими колядками прославляли народження Христа та збирали пожертви на наш Храм: Зелінській Олені, Шикер Людмилі, Костюк Оксані, Попович Світлані, Авдєєвій Лесі, Веруцькій Оксані, Грищуку Юрію, Демчук Ірині, Корнійчуку Сергію, Іщуку Сергію, Товстому Федору, Ляшенюк Людмилі, Зайчук Олені, Мацієвській Світлані, Федорову Ігорю, Лідавець Галині, Лідавець Володимиру, Романюк Галині, Тишко Надії, Озійчук Галині, Кравчук Лесі, Кирилюк Євгенії, Лонич Надії, Криницькому Володимиру, Берестецькому Валентину, Базелишиній Галині, брату Василю, Шведенко Володимиру, Савчук Марії, Івановій Світлані, Самець Анатолію, Самець Анні, Церкевич Антоніні, Кирилюк Галині, сестрі Надії.

Дорогі колядники! Дякую Вам за Вашу працю, за добрі справи, за мудрі рішення та велику пожертву, зібрану на будівництво храму. Нехай Господь віддячує Вам міцним здоров’ям, щастям, любов’ю, родинним затишком, миром, достатком!

Нехай для всіх нас Новий рік, що прийшов, буде роком милостей Господніх, роком миру, щастя, добра, здоров’я, радості, спасіння!

Благочинний Острозького району,
настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП
прот. Юрій Лукашик

Розклад богослужінь

9 липня 2022 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

10 липня 2022 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів