Різдвяне привітання настоятеля Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП м. Острога прот. Юрія Лукашика

Христос народився! Славімо Його!
Дорогі брати і сестри!

З великою радістю і духовним піднесенням відзначає свята Церква Різдво Господа нашого Ісуса Христа. Це одне із найбільших свят церковного року, що завжди приносить радість у наші душі, розраду, великі надії та сподівання, утвердження у вірі. Це свято нас об’єднує: збирає родини за святковим столом, парафіян на спільній молитві у храмі, хористів-колядників у домівках всіх тих, хто хоче чути благодатну новину народження нашого Спасителя.

Різдво Христове знову нагадує нам, що до нас завітав Син Божий. Він відродив у нас гідність людини, створеної на образ і подобу Божу (Бут. 1:26). Він приніс нам світло Божої правди, тобто світло святої віри, та обдарував нас новим, християнським життям, яке є запорукою нашого майбутнього вічного життя і щастя в Небі. Тому у ці різдвяні дні ми так радісно вітаємо та прославляємо нашого Спасителя зворушливим співом колядок, йдемо до святково прибраних храмів, щоби скласти наші покаяння, очищені серця, переповнені живою вірою, надією та вдячною любов’ю. Проте згадувати – це не просто пам’ятати подію з минулого, а впустити цю подію у наше життя і жити з нею. У цей святий день принесімо і ми нашому Новонародженому Христу свої дари – віру, надію і любов. Будьмо добрішими, милосерднішими, терпеливішими один до одного. Складаймо наші щирі молитви Господу, щоб Він подав мир та злагоду нашій Україні, дарував щиру любов до ближнього.

У ці святкові дні сердечно вітаю Вас, дорогі брати і сестри, з Різдвом Христовим і Новим 2016 роком. Нехай Різдво Христове зігріє Ваші домівки теплом, миром, якого ми так чекаємо і який втратили у війні на сході нашої країни. Вітаю наших воїнів-героїв, які боронять честь і гідність України. Впевнений, що завдяки їхньому служінню багато зміниться у новому році, поліпшиться, вирішиться та прийде мир в Україну.

Дорогі парафіяни! Складаю щиру подяку за Вашу любов та жертовність до нашої Церкви, за те, що з Божою допомогою та спільними зусилля відбудовуємо нашу Свято-Миколаївську церкву. Нехай Новонароджений Христос зміцнить Вас у доброму душевному і тілесному здоров’ї, подасть мудрість, силу та натхнення для творення добрих справ на благо України і на славу Божу!

Христос народився! Славімо Його!

 

Благочинний Острозького району, 
настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП 
прот. Юрій Лукашик

Вітання настоятеля Свято-Миколаївського храму мешканцям Острога та Острозького району

Христос народився! 

Уже більше двох тисячоліть минуло з того часу, коли Христос зійшов до нас на землю і поклав себе в ясла, але таїнство Різдва Христового щоразу з новою силою зворушує наші серця. Щороку вифлеємський Ісусик народжується у нашому серці, щоб зігріти його та наповнити миром. «Велика благочестя тайна: Бог явився у плоті» – виголошує святий апостол Павло. І не даремно, адже Різдво Христове – це втілення Бога, це народження Месії і Спасителя світу, це початок спасіння людського роду.

Дорогі брати і сестри! У ці благословенні дні щиросердечно вітаю Вас зі святом Різдва Христового. Нехай різдвяна благодать і мир сповнюють кожного, хто їх впускає до свого серця. Нехай радість, яку сповіщають ангели, зігріває Ваші душі та наповнює їх любов’ю до Бога і ближнього. Нехай Новонароджений Ісус дарує світло та сподівання кожній людській душі, яка шукає Правди, а спокій та затишок запанують у ваших домівках, селах і містах.

Бажаю Вам, щоб Господь обдарував Вас міцним здоров’ям, довгими роками життя, скріпив Ваші сили для невтомної праці на славу Божу, на добробут і процвітання нашої Церкви та держави. 

Христос народився! Славімо Його!

Благочинний Острозького району церков УПЦ КП прот. Юрій Лукашик

Розклад богослужінь

9 липня 2022 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

10 липня 2022 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів