Освячення накупольних хрестів Свято-Миколаївської церкви м. Острога

18 жовтня 2015 року, у Свято-Миколаївській церкві міста Острога, після Божественної Літургії, відбувся чин освячення накупольних хрестів храму.

Благочинний церков УПЦ КП Острозького району, прот. Юрій Лукашик привітав усіх присутніх із визначною подією у житті парафії – освячення хрестів, та подякував всім, хто трудиться на славу Божу, будуючи храм.

«Сьогодні ми освятили хрести над дзвіницею та вівтарем церкви, не так давно Владика освятив центральний хрест. Будемо сподіватися, що Господь благословить усі наші справи силою Чесного і Животворчого Хреста і подасть нам сильну віру і любов до Бога. Маємо велику надію, що хрести, які ми сьогодні освятили, прикрашатимуть не тільки нашу Свято-Миколаївську церкву, а стануть дороговказом нам на Божий храм, який є часточкою неба на землі і який веде нас до спасіння, до вічного блаженства» – наголосив настоятель.

Велика подяка нашим жертводавцям, які придбали хрести на храм – родинам Панасюків та Андрощуків. Нехай Господь віддячує Вам сторицею та благословляє на добрі діла, бо як сказано у Святому Письмі, кожна людина для Бога має велике значення. «Усе, що ви зробили одному з Моїх братів найменших, – ви Мені зробили» (Мт. 25,40). Яке б не було важке сьогодні наше життя, прислухаймося до голосу Господнього, який подає спокій у серцях, укріплює віру, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні.

Отець Юрій також подякував всім парафіянам за любов до своєї церкви, за жертовність, за підтримку та допомогу у відродженні найдревнішої святині Острога – Свято-Миколаївської церкви. Бо будуючи храм, ми тим самим закладаємо міцну духовну основу для майбутніх поколінь.

По завершенні всі присутні мали змогу приклонитися до щойно освячених хрестів.

Впродовж наступного тижня їх встановлять на банях храму. І засяють під сонячними променями святі хрести на Свято-Миколаївській церкві Острога, зігріваючи серця людей та даруючи надію на швидке завершення будівництва.

 

Світлана Мацієвська

Розклад богослужінь

10 червня 2023 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

11 червня 2023 р. - Неділя.
1-ша неділя після П'ятдесятниці. Глас 8. Всіх святих.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

  

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів