Вшанування пам'яті жертв Голодомору  

Дорогі браття і сестри!

Вчора, 28 листопада 2015 року, український народ відзначив 82-у річницю трагічних подій штучного голоду в Україні в 1932-1933 роках. На центральній площі міста Острога ми разом молились до Бога за всіх померлих від голоду. Всі присутні запалили свічки і виклали лампадки у вигляді хреста. Повертаючись додому бачив, як горіли свічки у вікнах острожан, як знак солідарності з усіма вірними.

Сьогодні  у Свято-Миколаївські церкві була відслужена панахида за спокій душ всіх невинно померлих під час голодів, репресій і Голодомору.

Вшановуючи чергову річницю української трагедії, згадуємо мільйони українців, які внаслідок примусової колективізації загинули від голоду. Голодомор від самого початку був задуманий для постійного знищення народу, який прагнув існувати, бути вільним і мислити по-своєму. Це болісна сторінка в нашій історії…

У наших молитвах пам’ятаємо про всі тогочасні жертви, скривджені родини, дітей, молодь. Пам’ятаючи про ті минулі роки, благаймо Господа, щоби захистив нас і нашу країну від подібних подій у майбутньому.

Нехай всемилостивий Господь у своєму безмежному милосерді зачислить до лона спасенних усіх померлих під час Голодомору в Україні, а нас живих помилує, спасе та обдарує своїм щедрим благословенням. 

Благочинний Острозького району,
настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП
прот. Юрій Лукашик

Copyright © 2011 Свято-Миколаївська церква м.Острог
Web Design Roman Koval based on Richlyn Systems Ltd

  Розклад богослужінь

21 липня 2018 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

22 липня 2018 р. - Неділя.
8-ма неділя після П’ятидесятниці. Глас 7. Сщмч. Панкратія. Сщмч. Кирила. Прмчч. Патермуфія, Копрія і мч. Олександра. Свт. Феодора.
9.00. Сповідь. Літургія. Причастя. 

 

 

 
 
 

 

 

Збір коштів