Архієпископ Іларіон очолив святкове богослужіння з нагоди 10-ліття студентсько-викладацького храму Національного університету «Острозька академія»

30 жовтня 2015 року архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон здійснив архіпастирський візит у своє друге кафедральне місто Острог, де на запрошення протоієрея Василія Жуковського очолив Божественну літургію у студентсько-викладацькому храмі на честь преподобного Федора Острозького.

Саме в цей день минуло 10-ліття з часу відновлення та освячення Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом студентсько-викладацького храму Національного університету «Острозька академія».

Владиці співслужили: секретар єпархії, благочинний Рівненського районного благочиння протоієрей Сергій Лучанін; настоятель храму протоієрей Василій Жуковський; благочинний Острозького благочиння протоієрей Юрій Лукашик; намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) та запрошене духовенство.

За літургією молилися ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник, а також викладачі та студенти вишу.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Під час літургії владика Іларіон звершив ієрейську хіротонію над дияконом Петром Бокановим, вихованцем Рівненської духовної семінарії.

Після Божественної літургії був відслужений подячний молебень, по завершенні якого архіпастир привітав духовенство і вірних з ювілеєм.

Також владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, за заслуги з відродження духовності та утвердження Помісної Української Православної Церкви, відзначив активних парафіян Орденами; медалями «За жертовність і любов до України», Патріаршими та Архієрейськими благословенними грамотами.

За метеріалами Рівненської єпархії

Розклад богослужінь

10 червня 2023 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

11 червня 2023 р. - Неділя.
1-ша неділя після П'ятдесятниці. Глас 8. Всіх святих.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

  

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів