В Острозі встановили куполи на церкві Святого Миколая

 

9 лютого 2015 року відбулася подія, на яку з нетерпінням чекали парафіяни Свято-Миколаївської церкви. Настоятель храму протоієрей Юрій Лукашик разом зі священиками Острозького благочиння благословили підняття куполів на новозбудований храм.

 

Попри холодну вітряну погоду, віряни змогли в цей день бути присутніми на урочистій та історичній події. Усі раділи, як змінився зовнішній вигляд храму. Громада надіється, що з милосердя Божого, найближчим часом розпочнеться наступний етап робіт з відновлення православної святині, яка стане справжньою окрасою Острога.  

Наостанок прот. Юрій Лукашик сказав: «Все, що ми  так багато зробили за чотири роки у будівництві нашого храму – завдяки Божій благодаті, старанню і наполегливості наших парафіян, допомозі жертводавців, а також небайдужому ставленні до нашої церкви острожан та гостей міста. Маю тверду віру, що в серцях наших парафіян закладена велика любов і поклик серця. Саме жертовність та безкорислива праця приносять взаємне задоволення, очікуваний результат і Божу нагороду. Як говорив преподобний Серафим Саровський: ”Той, хто приймає щось, отримує людську радість, а той хто дає – отримує радість божественну”».

 

Copyright © 2011 Свято-Миколаївська церква м.Острог
Web Design Roman Koval based on Richlyn Systems Ltd

  Розклад богослужінь

21 липня 2018 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

22 липня 2018 р. - Неділя.
8-ма неділя після П’ятидесятниці. Глас 7. Сщмч. Панкратія. Сщмч. Кирила. Прмчч. Патермуфія, Копрія і мч. Олександра. Свт. Феодора.
9.00. Сповідь. Літургія. Причастя. 

 

 

 
 
 

 

 

Збір коштів