Розклад богослужінь

24 березня 2018 року - Субота.
17.00. Вечірня.

25 березня 2018 року - Неділя.
Неділя 5-та Великого посту. Глас 1. Прп. Марії Єгипетської.
8.30. Сповідь.
9.00. Літургія. Причастя.

 
 
 

 

 

Збір коштів


В Острозі встановили куполи на церкві Святого Миколая

 

9 лютого 2015 року відбулася подія, на яку з нетерпінням чекали парафіяни Свято-Миколаївської церкви. Настоятель храму протоієрей Юрій Лукашик разом зі священиками Острозького благочиння благословили підняття куполів на новозбудований храм.

 

Попри холодну вітряну погоду, віряни змогли в цей день бути присутніми на урочистій та історичній події. Усі раділи, як змінився зовнішній вигляд храму. Громада надіється, що з милосердя Божого, найближчим часом розпочнеться наступний етап робіт з відновлення православної святині, яка стане справжньою окрасою Острога.  

Наостанок прот. Юрій Лукашик сказав: «Все, що ми  так багато зробили за чотири роки у будівництві нашого храму – завдяки Божій благодаті, старанню і наполегливості наших парафіян, допомозі жертводавців, а також небайдужому ставленні до нашої церкви острожан та гостей міста. Маю тверду віру, що в серцях наших парафіян закладена велика любов і поклик серця. Саме жертовність та безкорислива праця приносять взаємне задоволення, очікуваний результат і Божу нагороду. Як говорив преподобний Серафим Саровський: ”Той, хто приймає щось, отримує людську радість, а той хто дає – отримує радість божественну”».