Розклад богослужінь

19 грудня 2017 р. - Вівторок.
Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця.
9.00. Літургія. Сповідь. Причастя.

24 грудня 2017 р. - Неділя.
Неділя 29-та після П'ятидесятниці, праотців. Глас 4. 
Прп. Даниїла, Прп. Никона Сухого, Мч. Миракса, Мчч. Акепсія та Аїфала. Прп. Луки стовпника.
9.00. Літургія. Сповідь. Причастя. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Збір коштів


На свято Стрітення Господнього архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон здійснив архіпастирський візит до Острога

 

15 лютого Свята Православна Церква світло святкує Стрітення Господа нашого Ісуса Христа. В цей день, на запрошення настоятеля храму преподобного Федора Острозького прот. Василія Жуковського, Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький здійснив архіпастирський візит у м. Острог, де у співслужінні благочинного прот. Юрія Лукашика та священиків Острозького благочиння очолив святкову Божественну літургію в студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького, Національного університету  «Острозька академія».

По завершенні Богослужіння владика Іларіон здійснив чин освячення Стрітенських свічок та архіпастирським словом настановив прихожан храму на благочестиве і побожне життя в Ісусі Христі.

Після цього владика мав нагоду познайомитися із студентами спеціальності «релігієзнавство» та відповісти на запитання під час круглого столу «Актуальні питання сучасного православ’я».

Також владика зустрівся із ректором Національного університету «Острозька академія» Ігорем Демидовичем Пасічником, після чого для гостей була проведена екскурсія по Академії.

Потім владика Іларіон провів збори благочиння, на яких познайомився із духовенством Острозького району та відповів на їх запитання.

На завершення свого візиту архієпископ Іларіон ознайомився з ходом будівництва Свято-Миколаївського храму у м. Острозі.

 Більше інформаціїhttp://www.rivne-cerkva.rv.ua/news/1-news/574-ostroh.html