Архіпастирське Богослужіння у Свято-Миколаївській церкві міста Острога

                                                                                                                                          Квітує барвами весни славетне місто,
  Де дух гетьманства в споминах сплива,
  А в храмі нашому і справді тісно,
  Бо сам Владика нас благословля!

 

22 травня Свята Православна Церква відзначає перенесення мощей Святителя і Чудотворця Миколая з Мир Лікійських до міста Бар. В цей день парафіяни Свято-Миколаївської церкви Київського патріархату відсвяткували храмове свято.

На запрошення настоятеля храму прот. Юрія Лукашика до Острога прибув Високопреосвященний архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

Святкування храмового свята розпочалося Вечірнею днем раніше, у середу, яку очолив настоятель храму прот. Юрій Лукашик. Також в цей день було відслужено Водосвятний молебень.

А вранці, владику при вході до храму діти зустрічали квітами, запашним короваєм та щирими словами віршованих рядків.

В цей святковий день церква була вщерть заповнена благовірним людом, багатьом з яких довелося стояти на дворі. Вірні разом з духовенством перебували у молитовному єднанні, просячи у святителя Миколая-Чудотворця заступництва перед Богом.

Перед початком богослужіння владика Іларіон звершив чин оновлення храму.

Під час літургії архієпископу Іларіону співслужили архідиякон о. Сергій (Рівненська єпархія), настоятель храму прот. Юрій  Лукашик, духовенство Острозького благочиння: о. Василь Кошіль (Свято-Успенська парафія, с. Вельбівно), о. Олександр Тимощук (Свято-Георгіївська парафія, с. Михайлівка), о. Володимир Шевчук (Свято-Олександроневська парафія, м. Острог), о. Юрій Андрощук (Свято-Михайлівська парафія, с. Оженин), о. Олег Парипа (Свято-Вознесенська парафія, с.Могиляни), о. Іван Парипа, о. Андрій Муляр (Свято-Михайлівська парафія, с. Черняхів), о. Юрій Божук (Свято-Троїцька парафія, с. Михалківці), о. Роман Хлібойко (Свято-Вознесенська парафія, с. Верхів), о. Роман Лесько. Також на свято прибули священики парафії Святого Архістратига Божого Михаїла м. Нетішина ігумен Владислав/Федотов/ та співслужитель о. Олег Ільків.

Після запричасного стиха архієпископ Іларіон звернувся до присутніх з повчальним словом, в якому розповів про історію перенесення мощей святителя Миколая Чудотворця та зосередив увагу віруючих на його святості життя.

З нагоди храмового свята діти причастилися святих Тіла і Крові Господньої.

Після окроплення всіх освяченою водою, архиєпископ Іларіон привітав присутніх з храмовим святом, подякував за спільну молитву, побажав всім здоров’я, щастя, Божого благословення, милості та щедрих дарів від Святителя Миколая й подав всім своє архипастирське благословення.

Також владика Іларіон вручив меценатам, активним парафіянам храму архієрейські благословенні грамоти.

Високопреосвященний побажав настоятелю великої праці в духовному житті парафії, всім присутнім сили та наснаги у великій справі, за яку вони взялися – будівництві нового величного храму міста Острога.

У свою чергу прот. Юрій Лукашик подякував Архіпастирю за візитацію та всім присутнім священнослужителям за те, що відгукнулися на запрошення та прибули розділити радість свята.

Святу Літургію прикрасив чудовий духовний спів парафіяльного хору, який завершив святкове Богослужіння урочистим звучанням «Молитви за Україну» та «Боже великий, єдиний».

ostroh-cerkva.rv.ua

Розклад богослужінь

28 травня 2022 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

29 травня 2022 р. - Неділя.
6-та неділя після Пасхи, про сліпого. Глас 5. 
8.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів