Свято Похвали Пресвятої Богородиці (субота Акафіста)

 

5 квітня 2014 року, в суботу п’ятого тижня Великого посту, Похвали Пресвятої Богородиці, до Свято-Миколаївської церкви прибули священики Острозького благочиння, щоб співслужити разом з настоятелем прот. Юрієм Лукашиком та здійснити таїнство сповіді та причастя.

Після Божественної Літургії до парафіян звернувся настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Плоски о. Ярослав Кричильський. 

Після чого священиками було урочисто виголошено молебний спів акафісту або подячної похвали Пресвятої Богородиці.

Настоятель храму прот. Юрій Лукашик розповів про важливість сповіді та причастя, адже сповідь і причастя – найсерйозніше і найважливіше, заради чого варто приходити в храм. Сам Господь Ісус Христос говорив, що життя вічне матимуть тільки ті, хто їстиме Його Плоть і пити Його Кров. За словами преподобного Іоанна Дамаскіна, Тіло і Кров Христові очищають людину від усякої скверни і проганяють всяке зло. Ми стаємо «причасниками Божества», як пише святий апостол Петро, ​​«своїми» для Бога, Його народом. У той же час ми єднаємося і один з одним, «тому що всі ми, причащаючись від одного Хліба, стаємо одним Тілом Христовим, одною Кров'ю і членами один одного».

Див. світлини зі свята.

Розклад богослужінь

10 червня 2023 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

11 червня 2023 р. - Неділя.
1-ша неділя після П'ятдесятниці. Глас 8. Всіх святих.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

  

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів