В Острозі відбулись читання з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі

З ініціативи Благочинного Острозького району прот. Юрія Лукашика, 16 жовтня 2013 р., у Духовному Центрі Національного університету «Острозька академія» відбулись читання з нагоди 1025- річчя хрещення Київської Руси-України.

У вступному слові прот. Юрій наголосив, що цього року свято хрещення Руси-України відзначалось на високому державному рівні. А це вказує на відновлення зв’язку держави і церкви.

Запропоновані  учасниками доповіді висвітлювали як історичні аспекти хрещення Русі, так і духовні.

Так, у  доповіді на тему «Запровадження християнства – запорука просвітництва у Київській Русі» прот. Юрій Лукашик відзначив, що запровадження християнства сприяло розвитку просвітництва, культури та підняттю авторитету Київської Русі серед християнських країн того часу.

Настоятель Свято-Троїцької церкви с. Мощаниці о. Микола Свистак виступив з доповіддю «Культурно-історичне значення прийняття християнства», зосередивши увагу на духовному розвитку Київської Русі після прийняття християнства.

В обговореннях також взяли участь священики о. Олег Парипа, о. Олександр Тимощук, о. Василь Кошіль, о.Юрій Андрощук та керівник Духовного центру – п. Надія Дрель.

ostroh-cerkva.rv.ua

Розклад богослужінь

28 травня 2022 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

29 травня 2022 р. - Неділя.
6-та неділя після Пасхи, про сліпого. Глас 5. 
8.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів