Святкове богослужіння на честь покровителя та заступника нашого храму Святителя і Чудотворця Миколая

 

22 травня 2012 року наша громада велично та урочисто відсвяткувала день покровителя  храму – Святителя і Чудотворця Миколая.

Престольне свято завжди збирає багато гостей. Тому не випадково, що розділити радість з настоятелем храму та парафіянами приїхало духовенство Острозького благочиння: прот. Михайло Гаврилів (Свято-Троїцька парафія, с. Михалківці), о. Василь Кошіль (Свято-Успенська парафія, с. Вельбівно), о. Ярослав Кричильський (Свято-Богородична парафія, с. Плоска), о. Роман Лесько (Свято-Вознесенська парафія, с. Верхів), о. Володимир Шевчук (Свято-Олександроневська парафія, м. Острог). Також на храмове свято завітав настоятель Гурбенського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах ієромонах Нифонт.

На Службу Божу у храмі зібралося багато гостей із Острога та навколишніх сіл: представники районної влади, меценати, будівничі, всі ті, хто щиро забажав разом з парафіянами нашої церкви помолитися про свої потреби та віддати хвалу Святителю Миколаю. Адже подібні  храмові свята об'єднують не тільки священиків, які відправляють Божественну літургію біля одного престолу, але і зближують віруючих різних парафій.

Настоятель Свято-Миколаївської церкви протоієрей Юрій Лукашик у співслужінні зі священиками відправив Божественну Літургію,  а хор з надзвичайним святковим піднесенням чудово виконував церковні піснеспіви. 
Світла та радісна атмосфера, яка панувала в храмі, доповнилась змістовною та повчальною проповіддю о. Володимира.

Після причастя духовенство звершило Водосвятний молебень та урочистий хресний хід навколо церкви з окропленням віруючих святою водою та читанням Євангелія.

Після відпусту прот. Юрій Лукашик подякував священикам та всім парафіянам, що приїхали розділити радість храмового свята та побажав, щоб Святий Миколай оберігав всіх людей, дарував здоров'я, щастя, радість, надію, освячував всіх нас найкращими людськими чеснотами і благословляв на добрі та жертовні діла.

Велику подяку настоятель висловив всім парафіянам та гостям, які  внесли пожертви на розбудову Свято-Миколаївської церкви.
Святкове богослужіння закінчилось многоліттям та урочистим звучанням «Боже великий, єдиний».

Розклад богослужінь

13 серпня 2022 р. - Субота.
17.00. Вечірня.
Заговини на Успенський піст.

14 серпня 2022 р. - Неділя.
9-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 8. Винесення чесних древ животворчого Хреста Господнього.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів